کد خبر: 311346 A

در خانه کشتی تهران صورت گرفت؛

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان امروز (چهارشنبه) با حضور در محل خانه کشتی تهران از نزدیک ناظر تمرین فرنگی کاران بود.

به گزارش ایلنا، فرنگی کاران در ادامه تمرینات مرحله اول اردوی خود، صبح امروز تمرین وزنه را در برنامه داشتند که این تمرین یک مهمان ویژه داشت.

نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش به همراه حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی با حضور در محل خانه کشتی شماره یک تهران از نزدیک نظاره گر تمرین فرنگی کاران بود و در ادامه دقایقی را نیز با محمد بنا سرمربی تیم ملی در مورد شرایط پیش روی این تیم تا رقابت های المپیک گفت و گو کرد.

همچنین اردونشینان عصر روز گذشته یک جلسه تمرین کشتی را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. در این تمرین فرنگی کاران پس از دویدن و نرمش در تایم های تعیین شده به تمرین در سرپا و خاک پرداختند و محمد بنا و سایر مربیان در حین این تمرین فشرده و دیدنی نکات لازم را به فرنگی کاران گوشزد کردند.

محمد بنا در ابتدای تمرین دیروز دقایقی را در مورد اهمیت روزهای باقی مانده تا المپیک ریو، برای ملی پوشان صحبت کرد و در ادامه نیز هدایایی از طرف وی به یکی از کشتی‌گیران خردسال مناطق جنوبی شهر تهران اهدا شد.

این مرحله از اردوی فرنگی کاران که از 12 مهر آغاز شده است تا 23 مهر ماه با انجام تمرینات کشتی، دوومیدانی، مرور فن، وزنه، طناب و صبحگاهی ادامه می یابد.

فرنگی کاران تا زمان بازی های المپیک 17 مرحله اردو را در برنامه دارند.

تیم ملی کشتی فرنگی نصرالله سجادی‌
نرم افزار موبایل ایلنا