خبرگزاری کار ایران

| 22:40   
کد خبر : ۲۹۹۰۸۱
در حضور ۱۵ رسانه کشور؛

خبرگزاری ایلنا قهرمان اولین دوره «جام خبرنگار» شد

اولین دوره مسابقات ورزشی-تفریحی«جام خبرنگار» با قهرمانی خبرگزاری ایلنا به پایان رسید.

خبرگزاری ایلنا قهرمان اولین دوره «جام خبرنگار» شد

به گزارش ایلنا، اولین دوره این مسابقات با همکاری مشترک آژانس‌رسانه اخبار رسمی و مرکز همایش‌های مجموعه فرهنگی-ورزشی انقلاب با شرکت 20 تیم از 15 رسانه کشور از ساعت 8 الی 15 روز 30 مرداد برگزار شد و تیم‌های شرکت‌کننده، در گروه‌های 4 نفره در 4 رشته ورزشی اسکیت، تنیس‌روی‌میز، تیروکمان و تیراندازی با حضور مربیان و داوران‌ملی به رقابت پرداختند.

معاون توسعه ورزش‌همگانی وزارت‌ورزش با حضور در این مسابقات گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در سطح جامعه دارند و می‌توانند باعث توسعه ورزش‌های همگانی شوند.

شعبانی‌بهار افزود: برگزاری این مسابقات می‌تواند موجب افزایش شور و نشاط بین خبرنگاران و از این طریق در جامعه شود.

همچمین شاهین احمدی، مدیر مرکز همایش‌های مجموعه فرهنگی-ورزشی انقلاب در این برنامه با تشکر از همکاری مدیریت مجموعه‌انقلاب در برگزاری برنامه ابراز امیدواری کرد که مسابقات جام‌خبرنگار به برنامه‌ای سالیانه در تقویم رویدادهای جامعه‌خبری کشور بدل شده و در دوره‌های بعد به صورت گسترده‌تری برگزار شود.

اولین دوره مسابقات ورزشی-تفریحی«جام خبرنگار» با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد. در این رقابت‌ها تیم خبرگزاری ایلنا با کسب 102 امتیاز به مقام‌اول دست یافت و تیم‌های پایگاه‌خبری جماران با 92 امتیاز و روزنامه جام‌جم با 85 امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

حضور خانواده‌های خبرنگاران شرکت‌کننده در مسابقات و استفاده آنها از دیگر امکانات مجموعه همچون بولینگ و مینی‌گلف، از حاشیه‌های جذاب این برنامه بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز