کد خبر: 298970 A

استقلال‌اهواز یک -استقلال‌تهران2؛

ایلنا: جدال برادرهای همنام استقلالی را تهرانی‌ها بردند تا مظلومی و تیمش به صف مدعیان برگردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در آخرین دیدار هفته‌چهارم لیگ‌برتر پانزدهم از ساعت 19:15 در استادیوم غدیر اهواز تیم‌های استقلال‌اهواز و استقلال‌تهران با قضاوت محمدرضا اکبریان و کمک‌های حمید غمزه و حسن یوسفی رودرروی هم صف‌آرایی کردند که شاگردان مظلومی 2 بر یک فاتح این دیدار لقب گرفتند.

ترکیب استقلال‌اهواز: پرویز کریمی، محمد اسماعیل نظری، سعید سالارزاده، مبین میردورقی، طالب ریکانی، عادل کلاه‌کج، فرزاد آشوبی، حسین بهرامی، میلاد پاک‌پرور(شاهین مجیدی) و محسن حمیدی و حمزه خذیراوی

ترکیب استقلال‌تهران: سید مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، امین حاج‌محمدی، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، جابر انصاری(مگویان)، ریوالدو(پروپجیچ)، بهنام برزای(محسن کریمی)، روزبه چشمی

نیمه نخست دو تیم در گرمای‌طاقت‌فرسای اهواز حتی با استفاده از فرصت ریکاوری و آب‌خوری هم راهی به دروازه یکدیگر پیدا نکردند و بدون رد و بدل شدن گلی به سمت رختکن رفتند.

با شروع نیمه‌دوم مهمان تهرانی نبض بازی را دست گرفت و حملات این تیم بالاخره به بار نشست و دقیقه 48 روی خطای پنالتی مدافع آبی‌های اهوازی امید ابراهیمی بهترین فرصت را برای 3 گله کردن خود با پیراهن‌استقلال در لیگ‌پانزدهم پیدا کرد که ضربه‌پنالتی را کریمی سنگربان اهوازی‌ها مهار کرد تا دست ابراهیمی از رسیدن به گل خالی بماند. 

مظلومی در ادامه محسن کریمی را جایگزین بهنام برزای خسته کرد تا جوان‌جویای‌نام و تکنیکی تهرانی‌ها خودی نشان دهد و حتی «تعویض طلایی پرویز» خوانده شود چراکه دقیقه 72 موفق شد برای تیمش گلزنی کند و با بوسیدن پیراهن‌استقلال نخستین گل‌اش در لیگ‌پانزدهم را جشن بگیرد.(یک بر صفر به سود استقلال‌تهران)

البته این خوشحالی دوام چندانی نداشت و 2 دقیقه بعد طالب ریکانی موفق شد دروازه رحمتی را دقیقه 74 با ضربه ایستگاهی باز کند تا نتیجه بازی را به تساوی بکشد.( یک - یک)

دقیقه 90+1 محمد اسماعیل نظری از داور این دیدار کارت قرمز گرفت تا آبی‌های اهوازی دقایق پایانی را 10 نفره دنبال کنند و همین کافی بود تا نتیجه بازی را از دست بدهند.

دقیقه 90+ 2 میثم مجیدی خرید این فصل مظلومی که از استقلال خوزستان به جمع آبی‌های تهرانی پیوسته بود ناجی مظلومی شد تا تیمش را به 3 امتیاز حساس این بازی خارج از خانه برساند و دست پر به تهران برگردند.

عمران‌زاده و مجیدی از استقلال‌تهران و نظری و حمیدی از تیم اهوازی از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.محمد اسماعیل نظری هم اخراج شد.

استقلال‌اهواز با این شکست 4 امتیازی باقی ماند تا رده  یازدهم بایستد. استقلال‌تهران هم 9 امتیازی شد تا پشت سر دیگر تیم آبی اهواز در جایگاه‌سوم جدول قرار بگیرد.

در 2 دیدار ابتدایی امروز ابتدا پدیده‌مشهد در ثامن‌الائمه تراکتورسازان را با یک گل شکست داد و در تهران هم راه‌آهن موفق شد 2 بر یک صبای قم را از پیش رو بردارد.

استقلال‌تهران لیگ برتر پانزدهم استقلال‌اهواز میثم مجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا