کد خبر: 297251 A

لیگ‌برتر در ایستگاه‌سوم؛

دیدار تیم‌های تراکتورسازی و راه‌آهن با تساوی یک بر یک در یادگار امام تبریز به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در نخستین دیدار روز دوم از هفته سوم لیگ برتر پانزدهم تیم‌های تراکتورسازی و راه‌آهن از ساعت 18:50 در ورزشگاه یادگار امام تبریز رودرروی هم قرار گرفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

در این دیدار که قضاوت آن بر عهده اشکان خورشیدی است سروش رفیعی دقیقه 22 موفق شد روی ارسال رمزی با ضربه سری تماشایی دروازه راه‌آهن را باز کند تا تیمش را برنده به رختکن بفرستد.

نیمه دوم راه‌آهنی‌ها  با هدایت فرهاد کاظمی راه‌های نفوذ تبریزی‌ها را بسته‌ بودند و اجازه بازشدن دروازه‌شان را ندادند تا اینکه دقیقه 81 امیر نصرآزادانی موفق شد دروازه تراکتورسازان را باز کند تا کار  را به تساوی بکشد.

با این نتیجه تراکتورسازی 5 امتیازی شد تا همچنان در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد و راه‌آهن هم با 2 امتیاز همچنان جزو تیم‌های انتهای جدول است.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری ،شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردوسو، علی حمودی ،سعید آقایی،احمد عبدالله زاده، آگوستو سزار، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان، رمزی و حمزه یونس

ترکیب راه‌آهن: ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، محسن ایران نژاد ، سیداحمد مهدی زاده، مهرداد محمدی، سیامک کوهنورد، بهادر عبدی، مهدی جعفرپور، حمیدرضا دیوسالار و میلاد محمدی

 

 

تراکتورسازی تبریز راه‌آهن تهران لیگ‌برتر پانزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا