کد خبر: 297223 A

پس از کسب دومین پیروزی در آسیا؛

سرمربی‌ پیکان‌تهران گفت: در دیدار با تیم ارتش کره‌جنوبی در دفاع روی تور و حمله در شرایط بهتری از حریف بودیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال پیکان در دومین مسابقه خود در دور مقدماتی مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا موفق به شکست نماینده کره جنوبی شد.

پیمان اکبری پس از پیروزی شاگردانش برابر تیم ارتش کره جنوبی گفت: بازی خیلی‌خوبی بود. نماینده کره‌جنوبی همانند والیبال این کشور قدرتمند و خوب ظاهر شدند.

وی با بیان اینکه والیبالیست‌های کره‌جنوبی در دریافت و سرعت خوب کار می‌کنند، تصریح کرد: در این مسابقه نیز سرعت تیم ارتش‌کره خوب بود و در مواقعی نیز بهتر از تیم پیکان بودند.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران تاکید کرد: بازیکنان پیکان در دفاع روی تور و حمله بهتر از تیم ارتش کره کار کردند و به پیروزی در 3 ست متوالی دست یافتیم.

شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از روز گذشته با حضور 16 تیم در 4 گروه دور مقدماتی در کشور چین‌تایپه آغاز شده است.

پیکان‌تهران که یازدهمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه می‌کند، در 2 دیدار دیروز و امروز خود در دور مقدماتی این رقابت‌ها موفق به شکست القادسیه‌کویت و ارتش کره‌جنوبی شده و فردا شنبه نیز به مصاف تیم سیگنال‌فیلیپین خواهد رفت.

پیمان اکبری تیم والیبال پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا