کد خبر: 295545 A

با ادامه مذاکرات در اصفهان؛

جلسه نهایی برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال فردا برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا،‌ رئیس کمیته فوتسال از جلسه نهایی با علی کفاشیان برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال خبر داد که به نظر می‌رسد خسوس کاندلاس همچنان گزینه نخست رضا افتخاری برای هدایت تیم ملی ایران است.

 رضا افتخاری در این باره می‌گوید: از خسوس  دعوت کردیم به اصفهان بیاید تا بحث‌هایی را برای حضور روی نیمکت تیم ملی انجام دهیم. فردا جلسه‌نهایی با علی کفاشیان برگزار می‌شود تا تصمیم نهایی را بگیریم.

وی با اشاره به نظر منفی ترابیان و کمیته‌فنی نسبت به این مربی اسپانیایی تاکید کرد: ترابیان خسوس را به ایران آورده و قرارداد بسته؛ ولی به من گفت کمیته‌فنی نظر مثبتی روی خسوس ندارد.

رئیس کمیته فوتسال درباره وعده‌هایی که درباره مربیگری شمسایی در تیم‌ملی داده بود، گفت: گفته بودم اگر قرار به انتخاب مربی ایرانی باشد شمسایی سرمربی تیم ملی می‌شود. در حال حاضر فدراسیون‌ معتقد است در این مقطع مربی خارجی گزینه بهتری است چراکه جام جهانی را پیش‌رو داریم که سطح بالایی دارد.

وی در گفت‌وگو با شبکه سوم سیما متذکر شد: خسوس سال‌ها در ایران مربیگری کرده و با فرهنگ، باشگاه‌ها و بازیکنان ما آشنایی دارد و به همین دلیل می‌خواهیم با وی ادامه بدهیم. هر مربی دیگری را بیاوریم به زمان نیاز داریم تا با شرایط ما آشنا شود.

وحید شمسایی سیدرضا افتخاری خسوس کاندلاس تیم ملی فوتسال ایران عباس ترابیان
نرم افزار موبایل ایلنا