کد خبر: 295533 A

با اعلام فدراسیون جهانی والیبال

فدراسیون جهانی والیبال سعید درخشنده را به عنوان مدیر فنی مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان انتخاب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان از 23 مرداد تا اول شهریور در آرژانتین برگزار می شود.

فدراسیون جهانی والیبال با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد که سعید درخشنده به عنوان مدیر فنی این مسابقات انتخاب شده است.

درخشنده با تایید این مطلب افزود: این برنامه به تازگی از سوی فدراسیون جهانی اعلام شده و من بعد از پایان مسابقات قهرمانی آسیا راهی آرژانتین خواهم شد.

وی تصریح کرد: مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا روز شنبه در تهران به پایان می رسد و من ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد یکشنبه تهران را به مقصد آرژانتین ترک خواهم کرد.

مدیر فنی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دور مقدماتی این رقابت‌ها در گروه C با تیم های لهستان، چین تایپه، شیلی و بلغارستان همگروه است و امیدوارم به عنوان یک ایرانی بتوانم با حضور در کمیته کنترل از این تیم در این رقابت ها به خوبی حمایت کنم.

وی تصریح کرد: من برای دومین بار در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان این مسئولیت را بر عهده دارم و در سال 2009 این مسابقات در ایتالیا بودم.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با یک طلا، دو نقره و یک برنز چهارمین تیم پرافتخار تاریخ رقابت های زیر 19 سال جهان است.

کاروان نوجوانان والیبال کشورمان بامداد روز یکشنبه 18 مرداد ماه عازم آرژانتین می شود.

فدراسیون جهانی والیبال سعید درخشنده
نرم افزار موبایل ایلنا