کد خبر: 295500 A

قول قهرمانی نمی‌دهم اما...

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما یک تیم مدعی هستیم و به مرور این واقعیت را در لیگ خواهید دید.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی در نشست‌خبری پیش از مسابقه مقابل راه‌آهن، اظهار داشت: کار ما در یک تورنمنت 10 ماهه آغاز شده است. خیلی زمان می‌برد که بتوانیم تحلیلی واقعی نسبت به شرایط تیم در کل فصل داشته باشیم و نمی‌توان با برگزاری یک مسابقه درباره کل فصل صحبت کرد. چینی‌ها می‌گویند برای فتح قله باید تخته سنگ‌ها را فتح کرد. ما هم باید بازی به بازی پیش برویم و برای گرفتن 3 امتیاز در هر بازی تلاش کنیم.

وی در ادامه اذعان داشت: ما در اولین مسابقه نسبت به شرایطی که تیم باید در اولین مسابقه داشته باشد، خوب بودیم. درباره راه‌آهن هم باید بگویم بازی مقابل فولاد را تماشا کردم. تفاوت زیادی بین آخرین بازی‌های فصل گذشته راه آهن و بازی فولاد ندیدم.

سرمربی سایپا در رابطه با حضور نکونام در این بازی اظهار داشت: نکونام به این بازی می‌رسد و مشکلی ندارد.

وی درباره این که میانگین سنی تیم سایپا بالاست، خاطرنشان کرد: باید جاهایی در مورد شرایط تیم ها و وضع سنی باشگاه ها کندوکاو کنیم. نمی شود که یک روز بگوییم سن پایین خوب است و یک روز بگوییم که نیاز به تجربه است. اینها باید آسیب شناسی شود.

سرمربی سایپا در ارتباط با اولین بازی سایپا گفت: هنوز هم می گویم که قطعا ما مدعی هستیم و به مرور این را در لیگ خواهید دید. وقتی بازیکنانی چون رضایی، نکونام، صادقی، شاه علی دوست به شرایط ایده آل برسند شرایط تیم مان بهتر خواهد شد.

جلالی درباره اینکه آیا قول قهرمانی می دهد یا نه بیان داشت: من در طول هفته با خیلی‌ها صحبت می‌کنم اما احساس نگرانی می کنم. زیرا می‌بینم که خیلی از حرف‌هایم برعکس انعکاس یافته است. شما دیده‌اید هیچ مربی قول قهرمانی بدهد؟ ما فقط باید تلاش کنیم شرایطی ایده‌آل داشته باشیم و روز به روز بهتر شویم.

مجید جلالی تیم فوتبال سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا