کد خبر: 295330 A

زندگیم را برای تکواندوی تهران گذاشتم؛

ایلنا: رییس سابق هیات تکواندوی تهران گفت: خبر کنار گذاشته شدنم را از طریق سایت فدراسیون متوجه شدم.

جمشید سهرابی که صبح امروز از سمت ریاست هیات تکواندوی تهران کنار گذاشته شد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اعلام کرد: جدایی من از هیات تکواندوی تهران تصمیمی بود که توسط رییس فدراسیون اتخاذ شد و بنده نیز به آن احترام می‌گذارم. وقتی من را نمی‌خواهند دیگر جایی برای گله و شکایت باقی نمی‌ماند.

وی افزود: از هیچ کسی دلخور نیستم. طبیعت ورزش همین است اما فکر می‌کنم طی مدت زمان حضورم در هیات تکواندوی تهران عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دادم.

سهرابی در ادامه به دفاع از عملکرد خود پرداخت و گفت: واقعا دلم برای تکواندوی تهران می‌سوزد.10 سال تکواندوی پایتخت را به عنوان هیات‌برتر کشور رساندم و در نهایت کنار گذاشته شدم. من زندگی خود را برای این کار گذاشتم اما...

وی در پاسخ به این سئوال که چه موضوعی را عامل اصلی کنار رفتنش از تکواندو تهران می‌داند، گفت: این‌طور که بنده شنیده‌ام رییس فدراسیون از عملکرد بنده رضایت نداشته‌اند و علت برکناری من را ضعف تیم‌های پایه اعلام کرده‌اند اما شخصا معتقدم به این خاطر که کاندیدای ریاست‌فدراسیون بودم از سمت خود عزل شدم. شاید این تصمیم من باعث دلخوری و ناراحتی رییس فدراسیون تکواندو شده است.

وی تصریح کرد: مطمئنا سایر استان‌ها بیکار نشسته بودند تا در تمام زمینه‌ها تهران هیات تکواندوی برتر شود. به هر حال عملکرد بنده گویای همه چیز است.

سهرابی در پایان گفت: ریشه من از تکواندو است و مطمئن باشید حتی لحظه‌ای خودم را از این رشته جدا شده نمی‌دانم. مطمئن باشید بنده در زمینه‌های دیگر کماکان در خدمت جوانان تکواندوی کشور خواهم بود.

تکواندو سهرابی
نرم افزار موبایل ایلنا