کد خبر: 293444 A

2 سرخابی کفش‌ها را آویختند؛

دو بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال کفش ها را آویختند از دنیای فوتبال خداحافظی کردند.

به گزارش ایلنا، سپهر حیدری و سیاوش اکبرپور بازیکنان اسبق تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند از دنیای توپ گرد خداحافظی کردند.

سپهر حیدری سال ۷۸ و درحالی‌که تنها ۱۷ سال داشت، در بازی ذوب‌آهن برابر استقلال تهران به میدان رفت که آن بازی با برتری تیم اصفهانی به پایان رسید. هدایت آن زمان تیم ذوب‌آهن برعهده محمود یاوری بود.

وی که ۳ بار پیراهن تیم ملی ایران را برتن کرد، سال‌ها در تیم ذوب‌آهن توپ زد و در فصل ۸۶-۸۷ در حالی که کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن بود، به پرسپولیس‌تهران پیوست. این بازیکن با گل دقیقه ۷+۹۰ در بازی پرسپولیس با سپاهان در هفته پایانی لیگ هفتم، عنوان قهرمانی را به سرخپوشان تهرانی هدیه کند.

اکبرپور متولد شیراز است و سابقه بازی در تیم‌های فجرسپاسی، استقلال، الظفره‌امارات، استیل‌آذین، تراکتورسازی و پیکان دارد. وی سابقه 5 بازی با پیراهن تیم ملی را در کارنامه دارد.

این بازیکن 72 گل با پیراهن تیم هایی که با آنها به میدان رفته به ثمر  رسانده که از این تعداد 5 گل با پیراهن الظفره در لیگ امارات و 67 گل را در لیگ برتر ایران وارد دروازه حریفان کرده است. اکبرپور از مجموع 67 گل زده در لیگ ایران 37 گل را با پیراهن استقلال به ثمر رسانده است.

 

 

سیاوش اکبرپور سپهر حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر