کد خبر: 287203 A

سنگر پرسپولیس بدون تغییر؛

به نظر می‌رسد با اعتماد برانکو ایوانکوویچ به سوشا مکانی، سنگر سرخ‌ها در لیگ‌پانزدهم بدون تغییر باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عملکرد سوشا مکانی درون دروازه سرخ‌پوشان در لیگ چهاردهم نه قابل‌دفاع بود، نه درخشان و نه حتی چشم‌نواز ولی بخت با وی یار بود که سنگربان دومی در این تیم نبود که جای وی را تنگ کند یا جایگاه‌اش را تهدید کند.

سرنوشت سوشا در لیگ‌پانزدهم هم بی‌شباهت به فصل‌گذشته نخواهد بود چراکه برانکو اعتماد و اعتقاد عجیبی به این سنگربان دارد و به نظر می‌رسد بار دیگر انتخاب نخست برای حراست از سنگر سرخ‌ها کسی جز سرشا نباشد.

اگرچه روزهای اخیر صحبت‌های زیادی درباره حضور برخی دروازه‌بان‌های نام‌آشنا در پرسپولیس شنیده شد ولی شواهد حکایت از جایگاه ثابت و دست‌نخورده سوشا در سنگر سرخ‌ها در لیگ‌آینده دارد.

گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درباره حضور بیراوند، طالب‌لو، احمدی، لک و حتی سید مهدی رحمتی فقط در حد همان گمانه‌زنی باقی ماند تا سوشا همچنان بی‌رقیب فصل پانزدهم لیگ‌برتر را با پرسپولیس آغاز کند .

با جدایی وحید هماهی دروازه‌بان‌دوم پرسپولیس و لزوم حضور رقیبی برای سوشا، باید منتظر اتفاقات خلق‌الساعه هم باشیم چراکه بازار نقل و انتقالات اگرچه سوت و کور بوده ولی همیشه خبرهای غیرقابل پیش‌بینی هم همراه داشته است. آیا سنگر سرخ‌ها دچار تغییر خواهد شد؟

سوشا مکانی برانکو ایوانکوویچ سید مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر