کد خبر: 287109 A

اشک‌هوادار را درآوردند حالا مشاور شده‌اند

مربی فصل‌گذشته استقلال معتقد است مشکل این تیم بازیکن نیست بلکه بی‌پولی است و این مسئله باعث شده بازیکنان بی‌انگیزه شوند.

گفت‌وگوی شاهرخ بیانی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

استقلال برای فصل‌آینده با کادرفنی جدید کار را شروع کرد. شرایط تیم را چطور می‌بینید؟

شرایط با فصل‌گذشته فرقی نکرده چون مشکل باشگاه‌استقلال کلی است. استقلال مشکل بازیکن ندارد، بلکه مشکل بی‌پولی است. آقایان به قول‌هایی که به بازیکنان می‌دهند عمل نمی‌کنند و بازیکن بی‌انگیزه می‌شود. الان هم بهترین بازیکنان را جذب کنند وقتی پول باشد، فایده‌ای ندارد.

یعنی با تغییر کادرفنی و حضور بازیکنان جدید استقلال نمی‌تواند موفق شود؟

مگر ما از امیر قلعه‌نویی بزرگ‌تر داریم؟ همه اینها شاگردش بوده‌اند اما وقتی پول نباشد کاری نمی‌شود کرد. امیدوارم مشکل بودجه استقلال حل شود. امیر بهترین مربی ایران است اما وقتی پول نباشد کاری نمی‌شود انجام داد چون بازیکن انگیزه ندارد و حرفی هم نمی‌شود زد چون تا حرف بزنی بازیکن می‌گوید 8 ماه است پول نگرفته‌ام و انگیزه ندارم.

شما فصل قبل بازیکنان خوبی داشتید و با آنها هم نمی‌شد کاری کرد؟

بازیکنان ملی‌پوش ما که اصلا برای ما بازی نکردند چون در تیم‌ملی آرامش و پاداش خوب بود اما وقتی به استقلال می‌آمدند می‌گفتند اعصاب نداریم و نمی‌توانیم بازی کنیم. همه تقصیرها را گردن امیر قلعه‌نویی انداختند و کسی نیامد بگوید ما یعنی بازیکنان مقصر هستیم. همان‌هایی که قبل از بازی می‌گفتند بازی نمی‌کنیم و حالا در باشگاه هستند و قرارداد امضا می‌کنند. همان‌هایی که الکی اخطار می‌گرفتند یا می‌گفتند مصدوم هستیم و به بازی‌هایی که شهرستان داشتیم نمی‌آمدند الان در باشگاه هستند. کدام یک از ملی‌پوشان ما به جز امید ابراهیمی برای ما بازی کردند؟ هیچ‌کدام فصل قبل بازی نکردند.

به نظر شما استقلال در فصل‌جدید متحول نمی‌شود؟

نه؛ هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد. پرویز مظلومی می‌خواهد چکار کند؟ مگر قبلا چکار کرده؟ مظلومی گفته آمده‌ام پرسپولیس را ببرم. مگر یک مربی این‌طوری حرف می‌زند؟ بهتر است مظلومی بگوید آمده‌ام تیم را جوان و متحول کنم. حالا مظلومی یک بازی را برد؛ بقیه بازی‌ها را چکار می‌کند؟ ما تا هفته‌های آخر بدون بازیکن و پول مدعی بودیم. مظلومی که قول‌قهرمانی هم نداده پس چرا آمده؟ یک مربی وقتی به استقلال می‌آید می‌گوید برای قهرمانی آمده‌ام. اگر پول نیست چرا آمده‌ای؟ آمده‌ای فقط پرسپولیس را ببری؟ فوتبال این نیست؛ همین آقایان فصل‌قبل که یک بازی را می‌باختیم چه مصاحبه‌هایی که نمی‌کردند اما ما می‌گوییم ان‌شاالله ببرند و پرچم استقلال بالا باشد. بهتر است آقایان استقلال را بسازند و دنبال آوردن اسم‌ها کنار خودشان نباشند.

منظورتان فرهاد مجیدی است که مظلومی او را مطرح کرده؟

بله؛ مظلومی مدام مصاحبه می‌کند و می‌گوید فرهاد مجیدی مشاور من است اما یادش رفته همین فرهاد مجیدی وسط فصل استقلال را ول کرد و رفت و جام قهرمانی را از استقلال گرفت. آقای مظلومی ما هنوز در حسرت آن جام هستیم و خودت گفتی فرهاد مجیدی با این کارش من را بیچاره کرد و حالا فرهاد شده مشاور شما؟ چه اتفاقی افتاده که فرهاد مشاور شما شده و گذشته را فراموش کرده‌ای؟ فرهاد اشک هواداران استقلال را در آورد و قهرمانی از دست رفت و حالا مدام از فرهاد می‌گویی؟ آقای مظلومی اشک هواداران را یادت رفت.

باشگاه استقلال فرهاد مجیدی شاهرخ بیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر