کد خبر: 287016 A

مظلومی به شرایط استقلال نزدیک بود؛

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه تاکنون توانستیم نظرات کادرفنی را در جذب بازیکن جلب کنیم، گفت: با اینکه تیم خوبی بستیم اما قول قهرمانی نمی‌دهم.

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب افزود: طبق لیستی که کادرفنی در اختیار ما قرار داده برای تمدید قرارداد و جذب بازیکنان جدید اقدام کردیم و تصور می‌کنم تا کنون نفرات خوبی را به خدمت گرفتیم و ظرف روزهای آینده نیز تلاش خواهیم کرد تا تمامی خواسته‌های کادرفنی را تامین کنیم.

افشارزاده درباره جذب سیدمهدی رحمتی گفت: با او مذاکرات مقدماتی را انجام دادیم اما هنوز حضور او در استقلال قطعی نیست و در جلسه امروز وضعیت این بازیکن مشخص خواهد شد.

وی با بیان اینکه امیدوارم با همکاری حامی مالی باشگاه بتوانیم نفرات مورد نظر کادرفنی را جذب کنیم، گفت: تا این لحظه مشکل مالی نداشتیم اما برای تامین بازیکنانی که نیاز کادرفنی هستند باید بتوانیم از حمایت‌های حامی مالی بهره‌مند شویم.

مدیر عامل استقلال درباره وضعیت جاسم کرار و ادامه همکاری‌اش با این باشگاه اظهار داشت‌: کرار با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد و بازیکن استقلال محسوب می‌شود ولی او برای ادامه حضور در استقلال باید در رفتارش تجدیدنظر کند و حاشیه‌هایی که سال گذشته داشت را کنار بگذارد. او بازیکن خوب و فنی است اما اگر می‌خواهد فصل آینده هم در استقلال باشد نباید رفتارهای سال گذشته را تکرار کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت همکاری فرهاد مجیدی با این باشگاه گفت: دوست داشتم مجیدی در کنار تیم حضور می‌داشت و بیشتر به تجربه مربیگری‌اش می‌افزود اما گویا او به دلیل همزمانی با کلاس‌های مربیگری‌اش نتوانست در کادرفنی باشد و قرار است به عنوان مشاور با باشگاه استقلال همکاری کند.

وی با بیان اینکه در انتخاب کادرفنی فرصت‌سوزی نکردیم و نزدیک‌ترین گزینه را به استقلال به خدمت گرفتیم، گفت: ما برای جذب پرویز مظلومی دنبال مربی بودیم که از تیم و بازیکنان و شرایط باشگاه شناخت داشته باشد و نخواهیم زمان را از دست بدهیم. مظلومی از هر نظر به استقلال نزدیک بود و خوشبختانه ارتباط خوبی هم با کادر اجرایی باشگاه دارد و به همین دلیل اعتقاد دارم مظلومی بهترین گزینه ما در شرایط موجود بود.

افشارزاده با تاکید بر اینکه برای جذب مربی خارجی به هیچ عنوان مشکل مالی نداشتیم افزود: خیلی ها به این قضیه دامن زدند که ما به دلیل مشکل مالی نتوانستیم مربی خارجی بگیریم اما این حرف اصلاً درست نیست و تنها دلیلی که ترجیح دادیم از مربی ایرانی استفاده کنیم این بود که مربی ایرانی سریع‌تر می‌توانست با شرایط استقلال هماهنگ شود.

وی با تشکر از علیرضا منصوریان و باشگاه نفت تهران یادآور شد: منصوریان یکی از گزینه‌های جدی ما بود اما از آنجا که تیم نفت باید در بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کرد و این حضور برای فوتبال ما جنبه ملی دارد نخواستیم تا این مربی تاثیرگذار را از باشگاهش جدا کنیم ضمن اینکه اعتقاد دارم منصوریان یک مربی جوان است و هنوز این فرصت را دارد که در سال‌های آینده به باشگاه بزرگ استقلال خدمت کند.

افشارزاده در بخش پایانی سخنان خود درباره حضور همزمان در باشگاه استقلال و سرپرستی حوزه وزارتی وزارت ورزش اظهار داشت: حضور در هر دو پست برایم بسیار سنگین است اما فعلاً با همین شرایط ادامه می‌دهم و تمام تلاشم این است تا تیم خوبی را برای فصل آینده استقلال آماده کنم و هر زمان که احساس کردم شرایط به وضعیت باثباتی رسیده است مسئولیت باشگاه را به فرد دیگری واگذار خواهم کرد.

استقلال بهرام افشارزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر