کد خبر: 285446 A

فدراسیون والیبال آمریکا گزارش داد

فدراسیون والیبال آمریکا گزارشی از دومین شکست این تیم برابر ایران منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، وب‌سایت فدراسیون والیبال آمریکا درباره چهارمین دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و ایالات متحده نوشت:«تیم ملی والیبال آمریکا مقابل بازیکنان سرعتی ایران در دومین دیدار لیگ جهانی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد نیز شکست خورد. تیم ملی آمریکا که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ جهانی است، در حال حاضر با 6 پیروزی و دو شکست و کسب 17 امتیاز همچنان در صدر جدول رده بندی گروه B قرار دارد. این در حالی است که تیم ملی والیبال ایران 4 پیروزی کسب کرده و در چهار بازی هم باخته است.

آمریکا در دیدار دوم خود مقابل ایران در لیگ جهانی، نسبت به دیدار نخست اشتباه‌های کمتری داشت اما سرعت ایرانی‌ها در حمله‌هایشان فوق العاده بود. سعید معروف هم با پاس‌هایش موقعیت‌های خوبی برای آبشار‌زن‌ها ایجاد می‌کرد و آنها نیز با دقتی عالی امتیازگیری می‌کردند.

ایرانی‌ها در دومین دیدارشان مقابل آمریکا 42 اسپک منجر به امتیاز داشتند. این در حالی بود که آمریکایی‌ها 35 بار از این طریق امتیازگیری کردند. تیم ملی ایران در میزان کارایی حمله و دفاع تیمی نیز با 0.507 نسبت به 0.250 برتر از آمریکا بود. ایران در بلاک کردن آبشارها نیز هشت به دو از آمریکا جلو بود و در سرویس‌های منجر به امتیاز نیز سه به دو برتر از آمریکایی‌ها بود.»

تیم والیبال ایران فدراسیون والیبال آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر