کد خبر: 285419 A

عفراتی خبر داد:

دبیر کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش مجوز این کمیسیون را راهی اصولی برای مطالبه حقوق حقه ورزشکاران و باشگاهای حاضر در همه سطوج لیگ‌های فوتبال، بسکتبال و والیبال عنوان کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیر عفراتی با بیان اینکه وزارت‌خانه در تلاش است هماهنگی لازم را برای حضور تیم‌ها در سطوح مختلف لیگ ایجاد کند،‌ افزود: در گام نخست رشته‌های فوتبال، بسکتبال و والیبال شامل این ماده شده‌اند. بر همین اساس، تنها باشگاه‌هایی حق فعالیت دارند که مجوز لازم از کمیسیون ماده 5 را دریافت کرده باشند.
 
دبیر کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان، مجوز این کمیسیون را راهی اصولی برای مطالبه حقوق حقه ورزشکاران و باشگاهای حاضر در همه سطوج لیگ‌های فوتبال، بسکتبال و والیبال عنوان کرد و گفت: این کمیسیون به مشکلاتی در زمینه حقوقی، مالی و فنی رسیدگی می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تاکنون این موضوع عملیاتی نشده و باشگاه‌ها بدون این مجوز در لیگ‌ها فعالیت می‌کنند، اظهار داشت:  وزارت‌ورزش می‌خواهد به این مشکل پایان دهد؛ بر اساس ارسال نامه ما به فدراسیون‌های یاد شده، این فدراسیون‌ها موظف به جلوگیری از حضور تیم‌های فاقد مجوز کمیسیون ماده 5 هستند. اگر رسیدگی نشود خود ما به صورت مستقیم ورود و برخورد خواهیم کرد.

کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش امیر عفراتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر