کد خبر: 283747 A

آقایان را به استادیوم راه ندهند!

بازیگر سینمای ایران گفت: تصور نمی‌کنم حضور بانوان در سالن‌های ورزشی مغایرتی با حفظ شئونات اسلامی داشته باشد.

شهرزاد عبدالمجید در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب درباره حضور بانوان در  سالن‌های ورزشی و بویژه تماشای مسابقات لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: چه در مورد والیبال و چه فوتبال اجازه‌بدهند خانم‌ها وارد ورزشگاه‌ها شوند تا نصف اماکن ورزشی پرشود.

عبدالمجید تاکید کرد: چرا ما نباید به ورزشگاه‌ها برویم؟ چرا خانم‌ها به خاطر آقایان از حضور در استادیوم‌ها محروم می‌شوند؟

وی افزود: به خاطر اینکه نمی‌توانم به ورزشگاه بروم خیلی حرص می‌خورم چون باید از خانه مسابقات را نگاه کنیم و نمی‌توانیم انرژی مثبت به تیم‌ملی کشورمان منتقل کنیم. حتی برای فوتبال هم همین طور است و خانم‌ها می‌توانند با حضورشان به تیم‌های ملی فوتبال انرژی مثبت بدهند.

بازیگر سینمای کشور در ادامه گفت: ما این همه سال از حضور در استادیوم‌ها محروم هستیم چون می‌گویند شرایط حضور خانم ها فراهم نیست. آقایان به استادیوم‌ها نروند و خانم‌ها را راه بدهند تا ببینیم باز هم این مسائل پیش می‌آید؛ قطعاً نمی‌آید و شئونات اسلامی هم رعایت می‌شود چون اگر فقط خانم‌ها در استادیوم باشند مطمئن باشید آقایان یاد می‌گیرند که مسائل فرهنگی را رعایت کنند. علاوه بر اینکه تمام صندلی‌های ورزشگاه‌ها هم سالم می‌ماند.

عبدالمجید در پایان و در پاسخ به این سئوال که دوست دارید در سالن تیم ملی والیبال ایران را تشویق و حمایت کنید، گفت: حتماً، اگر اجازه بدهند جزو اولین نفراتی خواهم بود که در سالن حاضر خواهم شد. در این صورت می‌توانم آن قدر تیم ملی را تشویق کنم تا تمام انرژی‌ام تخلیه شود. دیشب از پیروزی تیم ملی والیبال مقابل روسیه لذت بردم و از بازیکنان هم تشکر می‌کنم و مطمئنم امشب هم می‌برند چون هم من نذر کرده‌ام و هم مادرم برای پیروزی تیم ملی والیبال خیلی دعا می‌کند.

شهرزاد عبدالمجید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر