کد خبر: 283700 A

امشب هم روسیه را شکست می‌دهیم؛

بازیگر سینمای کشورمان گفت: شنیده ام که جو تماشاگران در مسابقات والیبال خیلی فرهنگی تر از بازی های فوتبال است.

شراره رخام در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، درباره حضور بانوان در سالن های ورزشی و بویژه رقابت های لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: من درسالن والیبال و مسابقات بین‌المللی نبوده‌ام اما شنیده‌ام که جو تماشاگران والیبال خیلی فرهنگی‌تر از فوتبال است و در شان بانوان هست که در سالن های والیبال حاضر باشند اما در مورد فضای استادیوم های فوتبال شک دارم در شان خانم ها باشد.

وی افزود: جو سالن های والیبال مثل فوتبال نیست و اگر شرایط فراهم باشد خانم ها می‌توانند وارد سالن والیبال شوند و تیم ملی کشورمان را تشویق کنند. در هر کشوری که زندگی می کنیم باید تابع قوانین آن کشور باشیم چون کشور مثل خانواده انسان است و یک سری قوانین هست که اگر رعایت نشود باعث هرج و مرج می شود. اگر قانون اجازه می دهد خیلی خوب است که خانم ها در سالن والیبال حاضر شوند چون هم تیم ملی تشویق می‌شود و هم باعث گسترش فرهنگ ورزشی در بین بانوان و گرایش آنها به ورزش می شود.

وی در ادامه گفت: حضور بانوان به جو فرهنگی سالن کمک خواهد کرد و از این نظر جو سالن ها عالی می شود.

رخام در پایان گفت: من کاپیتان تیم والیبال بانوان هنرمندان هستم و مسابقات والیبال را پیگیری می کنم. من هفته ای 5 روز والیبال بازی می‌کنم و شاگرد خانم مستقیمی هستم که جا دارد از ایشان تشکر کنم چون در تیم هنرمندان هم به ما کمک می کنند. من والیبال بازی می کنم و طبیعتا عرق این رشته را دارم و دوست دارم در سالن باشم و تیم ملی کشورم را تشویق کنم. برد دیشب تیم ملی مقابل روسیه را به مردم ایران تبریک می گویم و واقعا از دیدن این بازی لذت بردم و انشالله امشب هم روسیه را در خانه اش می بریم.

شراره رخام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر