کد خبر: 283603 A

برای رسیدن به فینال باید بیشتر تلاش کنیم؛

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل روسیه گفت: ایران با سبکی کلاسیک برابر روسیه بازی کرد و به پیروزی رسید.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی در دیدار نخست مقابل تیم ملی والیبال روسیه در هفته پنجم لیگ جهانی خاطر نشان کرد: ایران در مسابقه با روسیه با سبکی کلاسیک و بسیار خوب بازی کرد.

وی با بیان اینکه تغییراتی را که بعد از ست اول در زمین پیاده کردیم، موجب شد تا به بازی برگردیم، افزود: ما به خوبی از نقاط ضعف تیم ملی والیبال روسیه آگاه بودیم. در حال حاضر سعی می‌کنیم بیشترین امتیاز را از سرویس بگیریم. در این بازی سعی کردیم سد دفاعی قوی‌تری بسازیم و بر حملات آشیف که ما را با مشکل روبرو می‌ساخت، فائق بیائیم.

سرمربی تیم کشورمان تصریح کرد: دریافت‌های میرزاجانپور و میلاد عبادی‌پور در این مسابقه بسیار خوب بود. معروف هم خیلی خوب ظاهر شد. می‌توانم بگویم که از عملکرد روسیه نهایت بهره را در این مسابقه برده‌ایم.

کواچ تاکید کرد: بازی با روسیه تنها شانس ما برای کسب امتیاز در خارج از خانه است و برای رسیدن به فینال باید بیشتر تلاش کنیم.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه هفته پنجم لیگ جهانی موفق به شکست ۳ بر یک روسیه شد و ساعت ۱۹:۴۰ روز یکشنبه نیز در دومین مسابقه به مصاف این تیم می‌رود.

روسیه اسلوبودان کواچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر