کد خبر: 282414 A

سرخابی‌ها باید قوی بسته شوند؛

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش تاکید کرد: هیچ مشکل مالی برای یارگیری استقلال و پرسپولیس در فصل آینده وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، نصرالله سجادی پس از تشکیل مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال و انتخاب نایب رئیس اول و نایب رئیس بانوان این فدراسیون در جمع خبرنگاران گفت: وزیر در فدراسیون‌های دیگر نیز ریاست مجمع را بر عهده دارد اما گاهی این مسئولیت بر عهده من گذاشته می شود. گودرزی در این مجمع به عنوان رئیس حاضر شد و مطابق با اساسنامه فدراسیون فوتبال، وزیر ورزش رئیس مجمع است و بنده نیز به عنوان عضو مجمع حضور داشتم.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش با بیان این که مجمع فدراسیون فوتبال در مجموع خوب برگزار شد، افزود: اعضای حاضر همه از خانواده فوتبال هستند و مسائل مطرح شده در آن خیرخواهانه و در جهت اصلاح امور بود. خوشبختانه انتخاب نایب رئیس اول و نایب رئیس بانوان به خوبی و به دور از هرگونه حاشیه‌ای انجام شد.

وی درباره آخرین وضعیت واگذاری استقلال و پرسپولیس نیز اظهار کرد:‌ ان‌شاءالله تکلیف هر دو باشگاه به زودی مشخص خواهد شد و دولت نیز به وزارت ورزش و جوانان تکلیف کرده حمایت کاملی از این دو تیم صورت گیرد.

سجادی درباره مشخص شدن مدیر عامل این دو باشگاه سرخابی گفت: فعلا برای مدیر عاملی استقلال و پرسپولیس تصمیمی گرفته نشده چرا که اول باید اعضای هیات مدیره مشخص شوند و آن‌ها بر اساس اختیاری که دارند مدیر عامل باشگاه را انتخاب کنند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای درباره از دست دادن زمان برای پرسپولیس و استقلال با توجه به اینکه در فصل نقل و انتقالات به سر می‌برند، گفت:‌ به هیچ وجه زمان را از دست نداده‌ایم و کارها در حال انجام است و نیازی نیست که همه چیز علنی شود. پول هست و هیچ مشکلی مالی برای یارگیری استقلال و پرسپولیس برای فصل آینده وجود ندارد و توصیه هم شده هر دو تیم بسیار قوی تیم خود را ببندند. ما نیز از هیچ کمکی برای این دو تیم دریغ نمی‌کنیم.

وی افزود: تصمیم‌گیری درباره سرمربیان دو تیم نیز توسط هیات مدیره صورت خواهد گرفت و ان‌شاءالله آن‌ها نیز این موضوع را اعلام خواهند کرد. الان دو تیم هم برای مربی و هم بازیکن، در حال مذاکره هستند و زمان کافی برای این کار در اختیار دارند.

وی درباره تعیین تکلیف بهرام افشارزاده در استقلال و همچنین نژاد فلاح نیز گفت: افشارزاده مدیر عامل استقلال است و سرپرست حوزه وزارتی نیز محسوب می‌شود. وی دو شغله نیست و تا به امروز مدیرعامل استقلال است. نژاد فلاح هم قائم مقام پرسپولیس است و در حال حاضر مشغول به کار است.

سجادی درباره ادامه فعالیت برانکو در پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: برانکو یک سال و نیم با پرسپولیس قرارداد دارد و نیم فصل از مدت قرارداد او گذشته است. او نیز به زودی به ایران بازمی‌گردد و کار خود را در پرسپولیس آغاز خواهد کرد.

استقلال و پرسپولیس نصرالله سجادی‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر