کد خبر: 282321 A

نمی‌دانم می روم یا می‌مانم؛

عضو هیات مدیره استقلال درباره تغییرات احتمالی در اعضای هیات مدیره این باشگاه گفت: تغییرات هیات مدیره استقلال قابل پیش‌بینی نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، موضوع اجاره دادن 3 ساله باشگاه استقلال به شاهرخ سبک‌دست عضو هیات مدیره این باشگاه، اتفاقی بود که امروز از سوی بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال رسانه‌ای شد.

در همین خصوص به سراغ کامران صاحب‌پناه رئیس سابق هیات مدیره استقلال که در حال حاضر عضو هیات مدیره این باشگاه نیز هست، رفتیم تا نظرات وی را جویا شویم.

صاحب‌پناه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا در خصوص تغییر و تحولاتی که قرار است در هیات مدیره باشگاه صورت بگیرد، گفت: از الان نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد اما موضوعی که باید به آن اشاره کنم این است که در چند وقت اخیر همکاری خوبی بین باشگاه استقلال و آقای سبک‌دست صورت گرفته بود تا مشکلات خصوصی‌سازی باشگاه و پرداخت بدهی‌ها برطرف شود. حالا هم به نظر من بزرگترین مشکل باشگاه استقلال بدهی‌های معوقه‌ای است که باید در خصوص آنها تصمیم‌گیری درستی صورت بگیرد.

وی در خصوص اظهار نظر سبک‌دست مبنی بر اینکه وزارت ورزش باید مکانیزمی را تعریف کند که بدهی‌های گذشته به گردن او نیفتد افزود: این نظر درستی است و باید شرایطی تعریف شود که مشکلات گذشته بیشتر نشود و همین که بودجه به درستی تعریف شود و شرایط خوبی برای فصل آینده به وجود بیاید، کافی است.

صاحب‌پناه درباره این اظهار نظر سبک‌دست که گفته بود به بازیکنانی که بمانند پول می‌دهد، عنوان کرد: فکر می‌کنم منظور آقای سبک‌دست چیز دیگری بوده است. ایشان گفته‌اند که بازیکنان حق دارند که مطالباتشان را دریافت کنند و ما هم اگر باشگاه را در دست بگیریم پول بازیکنان را خواهیم داد.

وی درباره اینکه آیا با تغییر و تحولاتی که قرار است صورت بگیرد در باشگاه استقلال می‌ماند یا خیر خاطرنشان کرد: من خودم نمی‌توانم تصمیم بگیرم که بمانم یا بروم و این مسئولان جدید هستند که باید هیات مدیره را مشخص کنند.

این عضو هیات مدیره استقلال درباره اینکه تکلیف سرمربی فصل آینده این باشگاه به کجا کشیده شده افزود: به نظر من زمان گذشته است و ما باید هرچه زودتر در این خصوص تصمیم بگیریم. البته صاحبان اصلی باشگاه استقلال هواداران هستند که باید نظرات آنها را هم جویا می‌شدیم اما همانطور که گفتم زمان گذشته است و ما باید هرچه زودتر سرمربی را انتخاب کنیم. به اعتقاد من در حال حاضر گزینه داخلی بهتر از گزینه خارجی است چرا که اگر بهترین مربی خارجی هم بیاید و به لیگ ایران اشراف نداشته باشد به زمان زیادی نیاز دارد تا خود را با شرایط موجود وفق دهد اما ما در حال حاضر گزینه‌های ایرانی خوبی داریم که می‌توانیم از وجود آنها استفاده کنیم. این را هم بگویم که اگر می‌خواهیم مربی خارجی بیاوریم باید یک مربی درجه A بیاوریم که بتواند تیم را به آسیا برساند و در آنجا هم موفق باشد.

صاحب‌پناه در خصوص اینکه بسیاری از هواداران استقلال روی سرمربیگری علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران برای فصل آینده نظر مساعد دارند، یادآور شد: من در این خصوص تصمیم‌گیرنده نیستم و تنها مانند بقیه هواداران امیدوارم که تصمیم درستی درباره مربی آینده گرفته شود.

استقلال کامران صاحب‌پناه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر