کد خبر: 282285 A

مصائب تیم ملی والیبال ادامه دارد

ایلنا: لیبروی اصلی تیم ملی والیبال ایران به دلیل مصدومیت مچ دست این تیم را مرندی و شفیعی، تیم ملی والیبال کشورمان را در دیدار مقابل روسیه در شهر کازان همراهی خواهند کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که برای برگزاری پنجمین و ششمین مسابقه خود در لیگ جهانی2015 صبح امروز چنستوهوا را ترک کرد و عازم کازان شد، ساعت 19:40 شنبه و یکشنبه 23 و 24 خرداد به مصاف تیم ملی روسیه قهرمان المپیک خواهد رفت.

بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی، با توجه به مصدومیت فرهاد ظریف، سامان فائزی، مهدی مرندی و علی شفیعی در دیدار مقابل روسیه در شهر کازان در فهرست تیم ایران قرار خواهند گرفت و به  ترتیب ظریف و فائزی امروز راهی تهران خواهند شد و مرندی و شفیعی تهران را به مقصد کازان ترک خواهند کرد.

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی درباره مصدومیت ملی‌پوشان توضیح داد: سامان فائزی در دیدار مقابل لهستان از ناحیه پا مصدوم شد و فرهاد ظریف هم مدت هاست از ناحیه مچ دست دچار مصدومیت است. به این ترتیب برای هر دو بازیکنان برای درمان احتیاج به استراحت دارند به همین منظور به تهران خواهند رفت و مرندی و علی شفیعی در روسیه به تیم ملی می‌پیوندند.

تیم ملی والیبال فرهاد ظریف امیر خوش‌خبر سامان فائزی مهدی مرندی علی شفیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر