کد خبر: 281839 A

دوومیدانی قهرمانی آسیا – چین؛

نماینده پرتاب چکش کشورمان گفت: رقیبان سرسختی در این دوره از رقابت ها داشتم و از عملکردم راضی نیستم.

به گزارش ایلنا، پژمان قلعه‌نویی پس از ایستادن در جایگاه‌ششمی پرتاب‌چکش در بیست و یکمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: سطح مسابقات در این دوره واقعا بالا بود و رقیبان سرسختی داشتم که کار را برایم سخت کرده بودند.

وی ادامه داد: متاسفانه با بدشانسی هم مواجه شدم و یکی از بهترین پرتاب‌هایم که بالاتر از 73 متر بود با توجه به خطایی که داشتم ثبت نشد و از رسیدن به مقام بازماندم. با توجه به اینکه  مدال‌برنز این ماده 73 سانتی‌متر پرتاب کرد، در صورت نداشتن خطا قطعا می‌توانستم به مدال برنز برسم.

وی افزود: رقیبان سرسختی چون بودا اشرف امجد و دلشاد نظروف داشتم که از رکوردداران این ماده در رده جوانان آسیا بودند و پرتاب‌های بسیار خوبی داشتند. این نخستین تجربه حضورم در رقابت‌های برون‌مرزی در رده سنی بزرگسالان بود، اما به هر صورت از عملکردم رضایت نداشتم و می‌توانستم بهتر از این ظاهر شوم.

قلعه نویی در پایان گفت: با توجه به اینکه 21 ساله هستم و زمان زیادی نیست که وارد رده بزرگسالان شده‌ام مطمئنم که در دوره‌های بعد می‌توانم عملکرد بهتری داشته باشم و حتی روی سکوی آسیا بروم، حتی رسیدن به ورودی المپیک هم دور از دسترس نیست. 

دوومیدانی پژمان قلعه نویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر