کد خبر: 281829 A

برای برپایی اردوی تدارکاتی؛

تیم فوتبال امید ایران به منظور برگزاری اردوی تدارکاتی جهت حضور در انتخابی المپیک 2016 ریو 19 خرداد ماه تهران را به مقصد ترکیه ترک خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، اردوی تیم فوتبال امید کشورمان از 19 الی 27 خرداد ماه در کشور ترکیه برگزار می شود و برهمین اساس محمد خاکپور سرمربی تیم امید 25 بازیکن را جهت شرکت در این اردو فراخونده است.

احسان پهلوان و صائب محبی (ذوب آهن) محمدحسین‌مرادمند(سپاهان)،محمدعلی فرامرزی (پدیده مشهد)، روزبه چشمی (صبا)، امیر ارسلان مطهری، علی محسن زاده و آرش رضاوند (نفت تهران) پیام نیازمند و وحید حیدریه (پیکان) احمد نورالهی، میلادکمندانی (پرسپولیس) بهنام برزای (استقلال) احمد عبداله زاده (نیروی زمینی) بهمن سالاری (سایپا) ، ایمان سلیمی (آلومینیوم‌هرمزگان)، شاهین‌ ثاقبی(تراکتورسازی) محمدامین‌درویشی، علیرضا‌نقی‌زاده (گسترش‌فولاد)، گودرز داودی، رضا کرملاچعب(نفت مسجد سلیمان) یوسف وکیا، بهمن جهان‌تیغ ، علی عبداله زاده (صنعت نفت آبادان) و حسین فاضلی (ملوان) نفرات دعوت شده به این اردو هستند.

در فهرست قبلی دعوت شدگان نام امیر عابدزاده نیز بود اما وی به دلیل مصدومیت تیم را در ترکیه همراهی نخواهد کرد و به جای وی پیام نیازمند جایگزین شده است.

همچنین یعقوب کریمی و علی رضا جهانبخش به دلیل مصدومیت به تیم امید دعوت نشدند و از ترابی، محمدی، اخباری و آزمون به دلیل حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت نشده است .

فوتبال تیم امید اردوی ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر