کد خبر: 281819 A

برای فصل بعد توافق کردیم؛

سرمربی تیم فوتبال آرارات کردستان عراق گفت: تیم ما در خطر سقوط بود اما در نهایت توانستیم هشتم شویم.

محمد احمدزاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تیم ما در نیم فصل اول شرایط خوبی نداشت و در خطر سقوط بود اما از وقتی هدایت این تیم را برعهده گرفتیم، در نیم فصل دوم چند برد متوالی داشتیم و در 6 بازی اول مشخص شد که در لیگ ماندنی شده ایم.

وی افزود: ما می توانستیم حتی تا مقام پنجم هم بالا بیاییم اما چون مشخص بود که نه تیم می افتد و نه به رتبه های بالای جدول می رسد؛ یک مقدار شرایط ما متفاوت شد و ما هم بچه های جوانتر را در زمین گذاشتیم و حتی اگر بازی آخرمان را می بردیم پنجم می‌شدیم اما در نهایت هشتم شدیم. با توجه به وضعیت تیم در نیم فصل اول مسئولان و بچه های تیم راضی بودند و در مجموع عملکرد ما موفقیت آمیز بود.

احمدزاده در پایان گفت: برای فصل بعد با مسئولان تیم آرارات کردستان عراق صحبت های کلی را کردیم و در یک بخش هایی از جزئیات هم بحث شد و تفاهم اولیه انجام شد و قول و قرار گذاشتیم اما قراردادی امضا نشد و فقط توافق کلی شد که البته جای ابهام ندارد. آنها آدم هایی هستند که احساس می‌کردند شاید نیاز نیست رسما قرارداد امضا شود اما به جزئیات هم پرداختیم و فکر نمی کنم برای فصل بعد مشکل خاصی باشد.

محمد احمدزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر