کد خبر: 281728 A

لیگ جهانی والیبال؛

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: برابر لهستان در همه بخش ها ضعیف بودیم و نتوانستیم نمایش قابل قبولی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، سعید معروف پس از شکست 3 بر یک تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان ضمن بیان این مطلب، گفت: به تیم لهستان تبریک می گویم. ما در همه پست ها بد بازی کردیم.

وی با بیان اینکه تیم ملی خوب بازی نکرد، گفت: بازیکنان جوان ما خیلی بهتر از باتجربه ها بازی کردند و نمایش بهتری داشتند اما این برای یک تیم کامل کننده نیست. ما در همه بخش‌های دریافت، دفاع و حمله بد بودیم و نتوانستیم نمایش قابل قبولی داشته باشیم.

معروف خاطرنشان کرد: فکر می کنم که روز خوب ما نبود و نتوانستیم خوب بازی کنیم. با این حال امیدوارم بتوانیم در دیدار دوم برابر لهستان بهتر بازی کنیم و به پیروزی برسیم.

ظریف: فرصت برد را از دست دادیم

لیبروی تیم ملی والیبال گفت: در نخستین مسابقه برابر لهستان موقعیت برد داشتیم اما با بدشناسی از دست رفت.

فرهاد ظریف پس از پایان دیدار نخست ایران و لهستان در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال افزود: برابر قهرمان جهان بازی کردیم. لهستان از امتیاز میزبانی نیز در این مسابقه بهره می برد.

وی با بیان اینکه از ست سوم به بعد خیلی بهتر شدیم، تصریح کرد: در ست چهارم نیز با بدشانسی مغلوب لهستان شدیم. موقعیت برد داشتیم اما از دست رفت.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: فکر می کنم مردم از بازی ما راضی هستند چون تمام تلاش خود را انجام دادیم. برد و باخت جزیی از مسابقه والیبال است و امیدوارم روز به روز بهتر شویم.

محمودی: بهتر از دو مسابقه برابر آمریکا بودیم

امتیازآورترین بازیکن ایران برابر لهستان گفت: در مسابقه مقابل قهرمان جهان از دو دیدار اول و دوم ایران در لیگ جهانی برابر آمریکا بهتر بودیم.

شهرام محمودی نیز پس از پایان دیدار نخست ایران و لهستان در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال افزود: بازیکنان ایران در دو ست آخر فوق العاده بازی کردند.

وی تصریح کرد: در ست های اول و دوم نیز بد نبودیم و از مسابقه با آمریکا بهتر بازی کردیم.

ملی پوش والیبال ایران افزود: متاسفانه نتیجه نهایی این مسابقه خوب نشد و سه بر یک مغلوب حریف شدیم. تلاش زیادی کردیم که مسابقه را به ست پنجم بکشیم اما نشد.

وی تاکید کرد: امیدوارم فردا در مسابقه دوم برابر لهستان جبران کنیم تا شادی را به دل مردم ایران بیاوریم.

محمد جواد معنوی نژاد نیز گفت: این مسابقه تمام شد و باید به فکر مسابقه بعدی با لهستان باشیم.

وی در پاسخ به این سئوال که تیم ایران دوباره از ست سوم به بعد خیلی خوب بازی کرد، دلیلش چیست؟ گفت: خدا کمک کرد و بازیکنان نیز تلاش خودشان را برای دفاع از اعتبار والیبال ایران انجام دادند.

لهستان تیم ملی والیبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر