کد خبر: 281719 A

لیگ جهانی والیبال؛

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به عملکرد داور دیدار نخست ایران و لهستان اعتراض دارم و معتقدم که او نیز یک لهستانی بود.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ در نشست خبری بعد از دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان که با نتیجه 3 بر 1 به سود میزبان به پایان رسید، افزود: به لهستان تبریک می گویم. والیبال خوبی را در زمین از آنان شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: بازی خوب ما از ست دوم شروع شد. وقتی در زدن سرویس خوب کار کردیم نتیجه بهتری گرفتیم. تیم مقابل نیز بسیار خوب ظاهر شد و از توپ های بلند بهترین نتیجه را گرفت.

سرمربی تیم ملی والیبال تاکید کرد: باید فردا بهتر بازی کنیم و سرویس های بهتری بزنیم و از آبشارها و توپ های برگشتی نیز نهایت استفاده را ببریم.

وی در باره درخواست های ویدیو چک در این مسابقه گفت: من عملکرد داور این بازی را قبول ندارم. همه در سالن می گویند که توپ به دست بازیکنانم برخورد نکرده ولی او به تنهایی یک تنه می گوید که برخورد کرده و این طریقه داوری نیست.

کواچ در باره عکس العمل داوران این مسابقه نسبت به اعتراض های او گفت: فقط می‌گفتند جلو نیا. البته من فکر می کنم فردا خیلی بهتر بازی کنیم. نمی دانم چرا اینطور می شود. ما خیلی خوب تمرین کردیم. شرایط تیم خوب است. نمی دانم چرا نسبت به سال گذشته این بازیکنان تغییر کرده‌اند. البته من امیدوارم در بازی امروز، تغییراتی نویدبخش بدهم.

تیم ملی والیبال ایران امروز شنبه در چهارمین دیدار خود در لیگ جهانی برای دومین بار به مصاف لهستان قهرمان جهان می رود.

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر