کد خبر: 274387 A

پس از پیروزی برابر پیکان

سرمربی پرسپولیس در پایان دیدار این تیم برابر پیکان اظهار کرد، چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که به جایگاه امنی در جدول رسیده‌ایم و دیگر خطر سقوط پر‌سپولیس را تهدید نمی‌کند.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی پرسپولیس برابر پیکان گفت: خیلی خوشحالم که عید فردا را برای هو‌اد‌ا‌رانمان خیلی زیباتر کردیم. به طوری که فردا همگی می‌توانیم از تعطیلات لذت ببریم. درباره بازی باید بگویم که ابتدا به بازیکنانم تبریک می گویم که بازی بسیار خوبی را انجام دادند. آنها نشان دادند که حتی تحت فشار زیاد هم می‌توانند کار خود را انجام دهند.

او گفت: پیروزی ما کاملا سزوارانه بود اما متاسفم نتوانستیم نتیجه‌ را قاطع‌تر رقم بزنیم و نتوانستیم شانس‌های گلمان را به گل تبدیل کنیم. اگر این اتفاق رخ می داد میزان فشار عصبی که بر روی کادرفنی و همین طور روی هو‌اد‌ا‌ران بود کمتر می‌شد.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: پیکانی‌ها نتوانستند حتی یک فرصت روی دروازه ما خلق کنند و این در حالی بود که در فاز حمله خیلی خوب عمل کردیم و توانستیم فرصتهای متعددی را روی دروازه آنها خلق کنیم. آن چیزی که برای ما اهمیت دارد این است که به جایگاه امنی در جدول رسیده‌ایم و دیگر خطر سقوط پر‌سپولیس را تهدید نمی‌کند. زیباتر این است که ما با پیروزی مقابل پیکان به مصاف با بنیادکار ازبکستان می‌رویم.

برانکو در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا پر‌سپولیس در نیمه دوم محتاط تر بازی کرد؟ گفت: ما محتاطانه بازی نکردیم. ما تحت فشار بزرگی بودیم، چون در اطراف بازیکنان ما مشکلات زیادی وجود داشت و مدت بسیاری هم بود که در انتظار کسب پیروزی در لیگ بودیم و این بازی هم یک بازی جدی و مسئولانه بود نه محتاطانه، زیرا ما فر‌صت‌های زیادی روی دروازه پیکان خلق کردیم و کارهای زیادی را در خط حمله ایجاد کردیم که هر کدام از آنها می‌توانست به گل تبدیل شود.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره فر‌صت‌های گلزنی تیم‌اش ، گفت: ما امروز شانس های زیادی را روی دروازه پیکان ایجاد کردیم. هم در برابر سایپا و هم در برابر استقلال خوزستان و همین طور لخویا فر‌صت‌های گلزنی زیادی را خلق کردیم اما یکی پس از دیگری آنها را از دست دادیم. این که ما می‌توانیم فر‌صت‌های گلزنی ایجاد کنیم خیلی خوب است. من زمانی نگران می شدم که فرصت گلزنی نمی توانستیم ایجاد کنیم. الان هم باید درصد به ثمر رسیدن گلهایمان را بالا ببریم. البته علی‌رغم خستگی بازیکنان و همین طور فشردگی بازی‌ها ما در تمرینات روی ایجاد و به ثمر رسیدن گلها تمرین می‌کنیم زیرا پر‌سپولیس هرگز حق انجام بازی‌های دفاعی را ندارد.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر