کد خبر: 274381 A

هفته بیست و هشتم لیگ برتر

صبا یک - استقلال 2؛ ‌طلسم شهباززاده و استقلال شکست/ قلعه‌نویی ممنون‌دار شکوری!

دیدار تیم‌های استقلال تهران و صبای قم با برتری 2بر یک آبی‌پوشان به پایان رسید.

صبا یک - استقلال 2؛ ‌طلسم شهباززاده و استقلال شکست/ قلعه‌نویی ممنون‌دار شکوری!

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال تهران از هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر ساعت 18 امروز با قضاوت یدالله جهانبازی در ورزشگاه یادگار امام آغاز شد و با برتری 2 بر یک آبی‌پوشان به پایان رسید.

ترکیب صبای قم: میلاد فراهانی،مسعود حق جو،روزبه چشمی،هادی شکوری، محمد امین آرام طبع ،ابوالفضل ابراهیمی،حسین بادامکی ، ایوب کلانتری، فرشید باقری ،وحید علی آبادی وحسین کوشکی

ترکیب استقلال: محسن فروزان، امیرحسین صادقی، هرایر مگویان، میلاد فخرالدینی، هاشم بیک‌زاده، جاسم کرار، امید ابراهیمی،‌خسرو حیدری، محسن کریمی، رضا عنایتی و سجاد شهباززاده

استقلال که بازی را هجومی آغاز کرده بود، دقیقه 8 با ضربه مهارنشدنی جاسم کرار به گل نخست رسید. کنترل بازیکن عراقی استقلال و ضربه ناگهانی وی دور از دستان میلاد فراهانی درون دروازه صبا آرام گرفت تا شاگردان قلعه‌نویی پیش بیفتند.

استقلالی‌ها می‌توانستند در نیمه نخست‌ گل‌های بیشتری بزنند اما ضربات محسن کریمی، میلاد فخرالدینی و سجاد شهباززاده در موقعیت‌های مسلم گلزنی هدر رفتند تا نیمه نخست با تکل کرار به سود آبی‌ها به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم استقلال به حملات خود ادامه داد تا دقیقه 58 سجاد شهباززاده پس از مدت‌ها گل نزدن، دروازه صبا را باز کند و استقلال را 2 بر صفر پیش بیاندازد. عطش آبی‌ها پس از این گل فروکش کرد و این فرصتی شد تا میزبان برای جبران بازی رو به جلوی را به نمایش بگذارد.

دقیقه 77 حسین بادامکی با یک پاس عمقی در چندقدمی دروازه استقلال صاحب توپ شد و آن‌ را با ضربه‌ای آرام از بالای سر محسن فروزان به قعر دروازه استقلال فرستاد. صبا در لحظات پایانی هم خطرناک ظاهر شد و تا یک قدمی گل تساوی هم رفت ام ضربه هادی شکوری از یک‌قدمی دروازه فروزان به بیرون رفت تا این دیدار در نهایت با برتری 2 بر یک استقلال به پایان رسید تا استقلال 47 امتیازی شود و در رتبه ششم باقی بماند. صبا هم با این شکست با 38 امتیاز در رتبه هشتم باقی ماند.

 

سایر نتایج هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال به این شرح است:

تراکتورسازی‌تبریز  یک - گسترش‌فولاد تبریز یک

گل: دوسانتوس(25) برای تراکتور و محسن حسینی(61) برای گسترش

راه‌آهن‌تهران 2 – سایپای البرز  یک

گل‌ها: مجتبی شیری(6 و 30) برای راه‌آهن و علی زینالی(38) برای سایپا

استقلال‌خوزستان یک– سپاهان‌اصفهان 3

گل‌: مهدی مومنی(70) برای استقلال و محرم نویدکیا(4) و لوسیانو پری‌یرا(63 و 90) برای سپاهان

پدیده‌مشهد یک - نفت‌تهران  2

گل: محمد غلامی(49) برای پدیده و وحید حمدی‌نژاد(23) و عزتی(90) برای نفت

ذوب آهن‌اصفهان 2 - نفت‌ مسجد سلیمان صفر

گل: کارلوس سانتوز(61) و دانیال اسماعیلی‌فر(71)

ملوان بندر انزلی صفر - فولاد خوزستان صفر

پرسپولیس‌تهران صفر – پیکان‌تهران  صفر

گل: مهدی طارمی(54)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
صبای قم استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر