کد خبر: 272390 A

محکوم به شکست بنیادکار هستیم؛

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بخش بزرگی از این دیدار در کنترل ما بود و فقط یک بی احتیاطی در دقیقه 65 منجر به برتری حریف شد.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از دیدار تیم های پرسپولیس و لخویای قطر گفت: قبل از هر چیز باید به حریف به خاطر پیروزی در این دیدار تبریک بگویم و ناراحتم که نتوانستیم هواداران مان را خوشحال کنیم.

وی افزود: بخش بزرگی از این بازی در کنترل ما بود و فقط یک بی احتیاطی در دقیقه 65 منجر به برتری حریف شد؛ طبیعی است که نباید این طور عمل می کردیم؛ گل دوم را در ضدحمله دریافت کردیم؛ در هر صورت نتیجه نسبت به شرایط بازی منصفانه نبود.

برانکو در پاسخ به این سئوال که چه توضیحی برای افت تیم پرسپولیس در دقایق آخر بازی دارید و شانس تیم تان برای صعود را چه اندازه می بینید، گفت: در هر صورت ما محکوم به برد برابر بنیادکار هستیم؛ بازیکنان ما مشکل جسمانی دارند و ریتم بسیار بالای بازی ها که هر سه روز یک بازی را پیش رو داریم ما را دچار مشکلاتی می کند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه ما یک مقدار دیر کارمان را شروع کرده و به تیم ملحق شدیم؛ به طبع ما تلاش می کنیم تا آخر مسابقات آنچه در توان داریم بکار بگیریم تا تیم را هر چه بهتر آماده کنیم تا بتوانیم لیگ قهرمانان را به خوبی پشت سر بگذاریم.

خبرنگاری از برانکو پرسید، مطمئن بودیم که تیم شما می تواند یک بازی خوب را به نمایش بگذارد و دیدیم که بیش از 60 دقیقه تیم شما خوب بود و بازی را کنترل کرد؛ آیا لخویا تیم خوب و قوی و قدرتمندی بود یا مشکلات ریتم بازی های نزدیک سبب افت تیم شما شد؟ وی پاسخ داد: لخویا تیمی قوی است و در چند سال اخیر یکی از بهترین تیم های قطر است؛ ما تا دقیقه 65 کنترل کامل بازی را در دست داشتیم؛ لخویا هیچ شانسی نتوانست ایجاد کند و یک بی احتیاطی کار دست ما داد و درنتیجه دو گل موجب عصبیت در درون تیم شد و تیم کنترل خود را از دست داد.

ایوانکوویچ در خصوص اینکه تعویض های پرسپولیس را با تاخیر انجام داد و اگر گل نمی خورد تیم اصلی را تا پایان حفظ می کرد، گفت: درست است؛ بنگر را آماده کرده بودیم به میدان بفرستیم. او دفاع وسط ما و یکی از بهترین بازیکنان مان است اما متاسفانه به خاطر مصدومیتش نتوانست فورا به میدان برود و لحظه ای که گل خوردیم طبعیتا مجبور شدم این تعویض را برگردانده و مهاجم وارد زمین کنیم.

خبرنگاری پرسید، چرا از گابریل استفاده نکردید و نورالهی را هم از زمین بیرون آوردید؛ عملا وسط زمین را از دست دادید و این باعث شد که سه گل پیاپی دریافت کنید؟

برانکو گفت: برای حمله، مهاجم اضافه کردم و به نوری گفتم عقب تر بازی کند؛ برای اینکه بتوانیم خط حمله را تقویت کنیم و خطرناک هم بودیم اما متاسفانه به دلیل اشتباهی که در خط دفاع انجام شد، دو گل دیگر دریافت کردیم.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ لخویای قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر