کد خبر: 269938 A

در نشست صبح امروز مطرح شد؛

نشست هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با وزیر ورزش و معاونین این وزارتخانه صبح امروز با حضور مدیران ارشد ورزش کشور و نمایندگان مجلس آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این نشست صبح امروز با حضور هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، نصرالله سجادی، امیررضا خادم، رباب شهریان، مناف هاشمی، احمدی، شعبانی بهار، مدبر و ناظمی در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مقداد نجف‌نژاد رئیس فراکسیون ورزش مجلس ضمن خوشامدگویی به مسئولان و معاونین وزارت ورزش گفت: در سال همدلی و همزبانی هستیم و از تلاش‌های گودرزی و تیم مدیریتی وی تشکر می‌کنم.

نجف نژاد با اشاره به حمایت های مجلس از ورزش در سال جاری تصریح کرد: در بودجه سال 94 توجه ویژه‌ای به موضوعات ورزش داشته‌ایم و امیدواریم بتوانیم در سال پیش از المپیک سهمیه های ورودی لازم برای حضور شایسته در المپیک برزیل را کسب کنیم.

وی همچنین به مقوله ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: امیدوارم دولت و وزارت ورزش با توسعه زیر ساخت ها و فراهم کردن امکانات ورزشی برای همه آحاد جامعه زمینه توسعه ورزش همگانی که می تواند بستر سالم سازی جسمی و روانی جامعه را فراهم کند.

دراین نشست محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان نیز طی سخنانی اظهار داشت: فراکسیون ورزش مجلس با 252 عضو نقطه قوت بسیار بزرگی برای توسعه و کمک به ورزش کشور است. امیدوارم برکات همدلی دولت و مجلس در امور ورزش و جوانان بیشتر دیده شود و بتوانیم در کنار یکدیگر گام های بلندی به سوی توسعه ورزش برداریم.

امیررضا خادم معاون وزیر ورزش نیز طی سخنانی گفت:حضور نمایندگان موثر و علاقه مند به ورزش در مجلس مایه دلگرمی مسئولان وزارت ورزش است.

وی در عین حال یادآور شد: امیدوارم با افزایش بودجه ورزش توسط نمایندگان مردم بتوانیم شرایط پیشگیری قبل از درمان را به وسیله ورزش بهتر لحاظ کنیم. در این مورد فراکسیون مجلس نقش مهمی دارد و حمایت اعضای فراکسیون ورزش از مجموعه تشکیلات ورزش بر کسی پوشیده نیست.

مناف هاشمی معاون مالی وزارت ورزش نیز در این جلسه گفت: وزارت ورزش در طول یک سال گذشته فعالیت بسیار خوبی داشته است. در حوزه فرهنگی و شفافیت مسائل مالی حرکت وزارتخانه بسیار خوب و مایه امیدواری جامعه شده است.

وی ادامه داد: سال پایانی مجلس نهم است و امیدوارم قانون تشکیل وزارت ورزش و جوانان به مجلس برسد و تصویب شود.

هاشمی در پایان گفت: برای موفقیت در المپیک و تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی، مجلس امسال توجه ویژه‌ای به بودجه ورزش داشته است.

نشست فراکسیون ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر