کد خبر: 269931 A

تساوی با استقلال اهواز عادلانه‌ نبود؛

ایلنا: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که نتیجه تساوی این تیم با استقلال اهواز عادلانه نبوده چرا که موقعیت‌های زیادی داشته‌اند، گل نشده است.

 گفت‌وگوی بابک حاتمی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

مقابل استقلال اهواز به تساوی رسیدید. این بازی چطور بود؟
بازی خوبی بود و می‌توانستیم برنده شویم اما باز هم بدشانسی آوردیم و نتوانستیم موقعیت‌هایی که به دست آوردیم را تبدیل به گل کنیم. نمی‌دانم بدشانسی است یا طلسم شده‌ایم اما امیدوارم هفته‌های بعد بهتر و بهتر شویم.

به نظر شما این تساوی عادلانه بود؟
نه، عادلانه نبود و می‌توانستیم برنده شویم چون در هر 2 نیمه موقعیت داشتیم و می‌توانستیم بازی را ببریم. آنها موقعیت خاصی نداشتند و فقط 2 تا شوت زدند که یکی از آنها گل شد.

حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کنید؟
ما بازیکن باشگاه هستیم و هرکسی بیاید تابع باشگاه هستیم و کارمان را می‌کنیم و کار دیگری نمی‌شود کرد. ما برای شخص کار نمی‌کنیم و باشگاه هر مربی بیاورد باید کار کنیم.

فکر می‌کنی برانکو در پرسپولیس موفق می‌شود؟
من شناختی از برانکو ندارم اما در تیم ملی بوده و کارنامه مشخصی دارد. امیدوارم برانکو برای پرسپولیس خوب باشد و بتواند نتیجه بگیرد چون تیم خوبی داریم و هرکدام از بچه‌های ما می‌توانند در بازی‌ها تاثیرگذار باشند.

عده‌ای معتقدند لیگ برای پرسپولیس تمام شده و بازیکنان پرسپولیس انگیزه چندانی در لیگ ندارند. این حرف‌ها صحت دارد؟
تیمی که نتیجه نگیرد همین بحث‌ها می‌شود و می‌گویند انگیزه ندارند در حالی که اینطوری نیست و توپ‌های ما گل نمی‌شود اما در آسیا اینطوری نیست و از تک موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم استفاده می‌کنیم تا برنده شویم.

بازی بعدی‌تان مقابل سپاهان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
سپاهان برای قهرمانی می‌جنگد و ما هم تلاش می‌کنیم تا به موقعیت‌مان در جدول سروسامان بدهیم. همیشه بازی سپاهان و پرسپولیس حساسیت خاصی دارد و امیدوارم بازی خوب و جوانمردانه‌ای شود و بچه‌ها هم خوب کار کنند تا پیروز بازی باشیم.

استقلال بازی پرسپولیس فوتبال پرسپولیس اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر