کد خبر: 269910 A

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری سرخابی ها خبرداد؛

ایلنا: رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال، تصمیم‌گیری برای پرداخت بدهی‌های این دو باشگاه را برعهده دولت دانست و تاکید کرد: خریدار، تنها ساختمان و برند هر یک از باشگاه‌ها را تحویل خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، حسن زمانی، با اعلام اینکه مرحله سوم واگذاری تیم های استقلال و پرسپولیس اوایل اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، گفت: در روزهای پایانی سال 93، شورای واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال با حضور وزرای ورزش، اقتصاد، دادگستری و جمعی از نمایندگان مجلس برگزار و طی این جلسه مقرر شد مرحله سوم واگذاری، اوایل اردیبهشت 94 برگزار شود.

رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال با اشاره به تسهیل شرایط نسبت به گذشته، اعلام کرد: مبلغ 290 میلیارد تومان به صورت ثابت باقی ماند اما مقرر شد زمان پرداخت اقساطی آن به 5 سال افزایش پیدا کند، ضمن اینکه به جای پرداخت 40 درصد از مبلغ به عنوان پیش قسط، تنها 20 درصد پرداخته شود.

وی در گفتگو با خانه ملت افزود: همچنین تصمیم گیری برای پرداخت بدهی های هر دو باشگاه به عهده دولت خواهد بود و خریدار، تنها ساختمان و برند هر یک از باشگاه ها را تحویل خواهد گرفت.

زمانی در خصوص انتخاب هیأت مدیره سرخآبی ها، خاطرنشان کرد: از آنجا که حامیان مالی باشگاهها جزء اعضای هیات مدیره محسوب می شوند و با شرایط کنونی، حمایت های قبلی آنها وجود نخواهد داشت، احتمالا در بحث مرتبط با این دسته از اعضای هیأت مدیره، تغییراتی صورت خواهد گرفت.

زمانی رئیس کارگروه نظارت برذ واگذاری استقلال و پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر