کد خبر: 269776 A

کارلوس 25 بازی تدارکاتی خواسته؛

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به توافق این فدراسیون با کارلوس کی روش تاکید کرد: با حمایت های وزارت ورزش و پذیرش خواسته های منطقی برای همکاری با کی‌ روش به توافقات لازم دست یافتیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی کفاشیان ضمن با این مطلب در مورد اینکه پیش از این گفته بود کی‌روش به احتمال 85 درصد از تیم ملی جدا خواهد شد، گفت: آن موقع که من این حرف را زدم مذاکرات با کی‌روش به بن‌بست رسیده بود و او به هیچ عنوان حاضر نبود که بماند و به کارش ادامه دهد اما وقتی به وزارت ورزش اعلام کرد نماینده‌ای از این وزارتخانه در جلسات حاضر باشد تا مشکلات را بررسی کند جلسه‌ای 7 ساعته با او و نماینده وزارت ورزش داشتیم.

وی ادامه داد: در این جلسه کی‌روش دغدغه‌هایش برای تیم ملی را بیان کرد. دغدغه‌های او شخصی نبود و قبول کرد اگر شروطش محقق شود به کارش ادامه بدهد که نماینده وزارت ورزش هم صحبت کرد و قرار شد که انتظارات برآورده شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح‌ کرد: دعوت‌نامه‌هایی که برای تیم ملی آمده بود را به کی‌روش دادیم تا کارش را شروع کند و او اکنون منتظر قرعه‌کشی مرحله اول جام جهانی است تا ببیند با کدام تیم ها هم‌گروه می‌شویم.

کفاشیان در مورد اینکه شروط کی‌روش را پذیرفته گفت: شروط وقتی منطقی باشد آن را اجرایی می کنیم. ایشان تخمین زده که 25 بازی رسمی و تدارکاتی تا صعود به جام جهانی باید داشته باشیم که ما برنامه‌ریزی می‌کنیم و مشکلی نیست. وقتی ما حمایت داشته باشیم و او هم خیالش راحت باشد که وزارت ورزش حمایت می‌کند و دغدغه حذفش را ندارد به کارش ادامه می‌دهد.

علی کفاشیان کارلوس کی روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر