کد خبر: 269757 A

هنوز به قهرمانی امیدواریم؛

ایلنا: رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با توجه به نتایج‌اخیر این تیم همچنان از امیر قلعه‌نویی حمایت می‌کند چراکه معتقد است آبی‌پوشان هنوز شانس قهرمانی دارند.

 گفت‌وگوی کامران صاحب‌پناه با خبرنگار ایلنا را در زیر بخوانید:

کرار جاسم یک‌سال از حضور در لیگ ایران محروم شد. در این رابطه چه نظری دارید؟
این محرومیت پس از انتهای قراردادش با استقلال اعمال خواهد شد و ما تا جایی‌ که با او قرارداد داریم مسئولیت او را بر عهده خواهیم داشت، اگر بعد از آن قراردادش را با ما تمدید کرد و در خدمتش بودیم بحث دیگری است اما تا زمانی که با ما هست و قرارداد دارد می‌تواند بازی کند.

به نظر شما این حکم عادلانه است؟
به هر حال آقایان در مسند قضاوت هستند و حتماً بررسی کرده‌اند. کرار پس از اتمام قراردادش می‌تواند از حق‌اش دفاع کند.

شما رفتار کرار در استقلال را تایید می‌کنید؟
در مورد رفتار کرار قبلاً صحبت کرده‌ایم و خود افشارزاده با او صحبت کرده و تذکر داده‌ایم و الان نباید قضیه را دوباره موشکافی کنیم چون کار درستی نیست. ما نباید همه فوتبال ایران را به چند نفر محدود کنیم.

عده‌ای معتقدند ممکن است با این حکم کرار جاسم انگیزه‌اش را ازدست بدهد. این نظر را قبول دارید؟
اگر گمانه‌زنی‌ها درست بود که آینده را پیش‌بینی می‌کردند. به نظرم این کار درست نیست و اصلاً نباید گمانه‌زنی کرد. من با کرار که صحبت می‌کردم می‌گفت شاید تا 2 سال دیگر اصلاً زنده نباشم که این حکم اجرایی شود. باید تا آن موقع صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

با توجه به نتایج ضعیف اخیر استقلال نگران تیم نیستید؟
هر مسئولی نگران سازمان خودش هست و حتماً نگران شرایط استقلال هستیم و تمهیدات لازم را برای بهتر شدن اوضاع به کار خواهیم بست.

جایگاه قلعه‌نویی در استقلال همچنان محکم است؟
بله، جایگاه قلعه‌نویی در استقلال محکم است و هیچ خطری او را تهدید نمی‌کند. منطق حکم می‌کند که حمایت کنیم، چون عملکردش خوب بوده و فوتبال این اتفاقات را دارد و ممکن است این نتایج برای تیم‌های بالاتر از ما هم بیفتد.

هنوز به قهرمانی امید دارید؟
چرا نداشته باشیم؟ کسی که امیدش را از دست بدهد زندگی را از دست داده است. مگر فوتبال 90 دقیقه نیست؟ پس قهرمانی هم تا روز آخر هست و ما و تیم‌های مدعی دیگر می‌توانیم امیدوار باشیم.

اما جواد زرینچه اعلام کرده حتی کسب سهمیه هم برای ما سخت شده؟
زرینچه کف کار را دیده و البته نگفته نمی‌گیریم، بلکه گفته سخت شده است. الان برای تیم‌های پایین جدول ماندن در لیگ هم سخت است و شرایط را حتی برای تیم‌های بالا و پایین جدول وجود ندارد.

امیر قلعه نویی باشگاه استقلال جاسم کرار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر