کد خبر: 263670 A

حاشیه‌ها با برد از بین می‌رود؛

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: هواداران نتایج پرسپولیس را به بزرگی خودشان ببخشند و برای حمایت از تیم محبوب خود به ورزشگاه بیایند

به گزارش ایلنا، کریم باقری افزود: بازی با النصر اهمیت بسیار زیادی دارد و سرنوشت‌ساز است پیروزی در این بازی مسیر صعود پرسپولیس را هموار می‌کند و ما به این پیروزی نیاز جدی داریم.

وی ادامه داد: می‌دانم هواداران ناراحت‌اند. آنها را درک می‌کنم. نتایج خوب نبوده و اتفاقات زیادی روی داده و همه اینها شرایط را برای هواداران سخت کرده ولی از آنها می‌خواهم به بزرگی خود این مسایل را ببخشند. شرایط خیلی حساس شده و اکنون که با رایزنی نژادفلاح بلیت‌ها رایگان شده فرصت خوبی است با تماشاگران زیاد به تغییر این شرایط کمک شود و از هواداران می‌خواهم تا سوت پایان بازی از تیم حمایت کنند.

باقری خاطرنشان کرد: پیروزی در این بازی از نان شب هم واجب‌تر است بسیاری اتفاقات و حاشیه‌ها را از بین می‌برد و برای ادامه لیگ و آسیا شرایط و روحیه جدیدی ایجاد می‌کند.

وی متذکر شد: من خودم سال‌ها بازیکن پرسپولیس بودم و دیدم در چنین مواقعی وقتی  تماشاگران می‌آیند و حمایت می‌کنند چه حس و حالی در تیم ایجاد می‌شود . روحیه و انگیزه بازیکنان صد چندان می‌شود. من شک ندارم برای این بازی تماشاگران زیادی می‌آیند تا از تیم محبوب خود حمایت کنند .

باقری در پایان تاکید کرد: قصد ندارم درباره حاشیه‌ها صحبت کنم ولی امیدوارم با حضور هواداران در ورزشگاه و موفقیت در این بازی تیم کار را با آرامش دنبال کند. امیدوارم فصل با اتفاقات خوبی همراه شود.

 

کریم باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر