کد خبر: 263657 A

گودرزی خواستار شد؛

وزیر ورزش با تبریک سال‌جدید گفت : امیدوارم امسال بتوانیم به فرمایش مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم و همدلی و همزبانی مردم با دولتی که برآمده از آرا آنهاست را شاهد باشیم.

به گزارش ایلنا، وزیر ورزش و جوانان در نخستین جلسه شورای معاونین سال 94 با تبریک سال نو گفت : امیدوارم امسال بتوانیم به فرمایش مقام  معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم و همدلی و همزبانی مردم با دولتی که برآمده از آراء  آنهاست را بیش از پیش شاهد باشیم .

گودرزی با تاکید بر تحولات مثبت کشور که با تدبیر و درایت دولت یازدهم رقم زده شده است، افزود : مردم ایران شایسته بهترین ها هستند و وظیفه ما مسئولان کار و خدمت بیشتر به آنهاست و من توقع دارم تمامی معاونت ها و همکاران ستادی و استانی هم کیفی و هم کمی برای پیشبرد  مسائل و برنامه های وزارت ورزش وجوانان وقت بگذارند .

 وزیر ورزش و جوانان گفت : سال ما قبل المپیک هستیم و برنامه ریزی و فعالیت ما باید کسب بیشترین سهمیه و حضور مقتدرانه در عرصه مهم و پر اعتبار المپیک باشد .

گودرزی از کلیه معاونین ، مدیران کل ستادی، استانی ، روسای فدراسیون های ورزشی خواست، اصل پاسخگویی و شفافیت را برای رسانه ها حتما رعایت کنند .

وی افزود : به نظر من هر زمان که پاسخگو بوده ایم ، حواشی ورزش کمتر شده است . خوشبختانه غالب رسانه های حوزه جوان و ورزش علاقمند به نظام و کشور و نگهبان حقوق مردم و منتقد منصف و آگاه مدیران و مسئولان هستند و امیدوارم این نگاه حرفه ای در سال جدید  هم ادامه داشته باشد.

محمود گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر