کد خبر: 260941 A

سعی می‌کنیم شگفتی‌ساز شویم؛

سرمربی پالایش نفت آ‌بادان برتری تیم‌‌اش برابر دانشگاه آزاد را محصول غافلگیری صدرنشین لیگ حرفه‌ای در آ‌بادان دانست.

هماد سامری پس از برتری پالایش نفت آبادان برابر دانشگاه ‌آزاد، به خبرنگار ایلنا گفت: بازی فوق‌العاده زیبا و تماشگرپسندی بود. همیشه تیم‌های مهران شاهین‌طبع از نظر فنی، کیفیت بالایی دارند. دانشگاه هم که صدرنشین لیگ حرفه‌ای ا ست و بازی کردن با این تیم برای ما افتخار است.

وی با اشاره به نخستین شکست دانشگاه آزاد در آخرین هفته دور رفت، اضافه کرد: دانشگاه در این بازی غافلگیر شد. آن‌ها انتظار چنین نمایشی را از ما نداشتند. در عوض بازیکنان نفت روز خوبی را پشت‌سر گذاشتند.

سرمربی پالایش نفت آبادان ادامه داد: پس از اضافه شدن بازیکنان خارجی به تیم ما، متاسفانه تمرکز تیمی‌مان به‌هم خورد و ناخواسته وارد بحران شدیم. عبور از بحران آن‌ هم در لیگ حرفه‌ای دشوار است اما ما این کار را انجام دادیم. بازی‌هایمان را با امتیازات بالا به پایان بردیم. ما در ا کثر مسابقات در 3 دقیقه پایانی بازی را از دست می‌دادیم اما امروز کوشیدیم تا اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم.

سامری با بیان اینکه با یک برد خوشحال و با یک شکست ناراحت نمی‌شویم، افزود: متاسفانه امتیازات متعددی را از دست دادیم اما ناامید نمی‌شویم و سعی می‌کنیم شگفتی‌ساز لیگ حرفه‌ای شویم و امیدواریم در سال نخست حضورمان، دست‌کم نماینده شایسته‌ای برای آبادان باشیم.

دانشگاه آزاد هماد صامری پالایش‌نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر