کد خبر: 260882 A

حاشیه‌های دیدار مهرام و پتروشیمی؛

دیدار تیم‌های بسکتبال مهرام و پتروشیمی بندر امام که در سالن تالار بسکتبال برگزار می‌شود با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حامد حدادی که زمزمه‌هایی مبنی بر حضور وی در مهرام به گوش می‌رسید در جریان دیدار این تیم برابر پتروشیمی بندر امام در سالن تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی حضور پیدا کرد و از نزدیک‌ این دیدار ببینند.

×مصطفی هاشمی سرمربی مهرام در اواخر کوارتر دوم هنگامی که تیمش از پتروشیمی عقب افتاده بود با حرکات خاص خودش به شدت به بازیکنانش اعتراض کرد.

×اوشین ساهاکیان بازیکن مهرام در کوارتر دوم و بعد از تعویض اش به نحوی داوری این مسابقه اعتراض داشت. او معتقد بود داور خطاهای متعددی به نفع پترو اعلام می‌کند.

نیمه نخست دیدار تیم‌های مهرام و پتروشیمی بندر امام با تساوی 44 بر 44 به پایان رسید.

× دو بازیکن از مهرام و پتروشیمی بندر امام در کوارتر سوم دیدار این دو تیم پس از درگیری لفظی با سرمربی خود راهی رختکن شدند.

× کوارتر سوم دیدار مهرام و پتروشیمی بندر امام در حالی دنبال شد که در اواسط این وقت موسی نبی‌پور پس از تعویض با اوشین ساهاکیان با مصطفی هاشمی سرمربی مهرام دچار درگیری لفظی شد و با پادرمیانی  مسئولان تیم مهرام راهی رختکن شد.

× در طرف مقابل بهنام یخچالی هم پس از یک تکنیکال فول که با اعتراض میتف سرمربی پتروشیمی توام شد به شدت به این رفتار وی واکنش نشان داد و او هم راهی رختکن شد تا دو تیم در حاشیه‌ها هم به تساوی برسند. بهنام یخچالی پس از چند دقیقه به نیمکت تیم برگشت ولی بازی نخواهد کرد.

بسکتبال مهرام و پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر