کد خبر: 260845 A

بازیکنان در آسیا متفاوت ظاهر می شوند؛

ایلنا: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بازی سختی را مقابل النصر خواهیم داشت و در این شرایط اگر مساوی هم بگیریم به سود ما خواهد بود.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به دیدار تیم‌های النصر و پرسپولیس از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: پرسپولیس بازی سختی را مقابل النصر آن هم در عربستان خواهد داشت. در این شرایط اگر مساوی هم بگیریم به نفع‌ ما خواهد بود. البته شاگردان درخشان بتوانند پیروز شوند صعودشان قطعی خواهد شد.

وی ادامه داد: با اینکه فوتبال عربستان طی سال‌های اخیر افت کرده اما بازیکنان پرسپولیس نباید با این طرز فکر به زمین مسابقه بروند چراکه آنها برای مقابله با تیم‌های ایرانی انگیزه دارند.

پنجعلی درباره تساوی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان و اتفاقات حاشیه‌ای آن گفت: پرسپولیس اگر در این دیدار پیروز می‌شد خیلی بهتر بود اما حالا هم نباید این نتیجه روی تیم تاثیر بگذارد. خدا را شکر بازیکنان هم در رقابت‌های آسیایی با انگیزه مضاعف ظاهر شده‌اند.

این پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس باید مقابل النصر بسته بازی کند و چشم به ضد حملات ببندند، آنها فوتبال شان روی زمین است و کمتر چشم به ارسال دارند و بیشتر در عمق و پاس‌های کوتاه درصدد گلزنی هستند.

وی افزود: اگر النصری‌ها روی سانتر از جناحین تمرکز کنند با توجه به اینکه مدافعان پرسپولیس سرزن هستند ناموفق خواهند بود.

لیگ قهرمانان آسیا محمد پنجعلی تیم پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر