کد خبر: 260723 A

نباید دست مان را برای عربستان رو کنیم؛

مربی تیم فوتبال امید کشورمان گفت: لیست نهایی را اعلام کردیم و این لیست تا پایان مسابقات دور مقدماتی تغییری نخواهد کرد.

مجید صالح در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال امید اظهار داشت: روز جمعه گذشته با تیم المپیک کویت بازی کردیم و پیروز شدیم و قرار است آخرین مرحله اردو را با 27 نفر نهایی آغاز کنیم. هرچند لیستی که به AFC ارسال می‌شود 23 نفر است ولی دور مقدماتی را با همین نفرات ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد:‌ گرچه برای ما سخت است از بین این همه بازیکن شایسته تعدادی را خط بزنیم با این حال اگر مرحله اول صعود کنیم برای مرحله بعد هم روی همین بازیکنان برنامه داریم. یعنی برای تک تک بازیکنان پرونده و فایل اطلاعاتی جداگانه تشکیل داده‌ایم و در مسیری که قرار داریم اگر نفراتی بودند که استحقاق دعوت شدن را داشتند به تیم ملی دعوت خواهند شد.

سرمربی تیم امید با اشاره به اینکه بسیاری اعتقاد دارند در دور مقدماتی المپیک برزیل بازی‌های آسانی پیش‌روی تیم المپیک کشورمان است تاکید کرد: بازی با عربستان که حریف سنتی ما محسوب می شود، بسیار سخت خواهد بود و سه تیم دیگر هم وجود دارند که در نهایت یک تیم مستقیم به مرحله بعدی صعود می‌کند. به همین دلیل نمی‌توان حریفی را دست‌کم گرفت. اگر یادتان باشد همین تیم امید در بازی‌‌های اینچئون به ویتنام و قزاقستان باخت و حالا هم نباید غافلگیر شویم.

وی تاکید کرد: تیم‌های رقیب هم زود از ما تمرینات خود را آغاز کردند و ما کار سختی را مقابل آنها داریم. انشاالله بتوانیم عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذاریم تا دل مردم را شاد کنیم.

صالح درباره اینکه کی‌روش اعلام کرده جهانبخش و آزمون در تیم بزرگسالان خواهند بود بیان داشت: ما در 8،9 روز باید 4 مسابقه برگزار کنیم. فشردگی مسابقه کار را برای ما سخت خواهد کرد.به همین دلیل نیاز به دو تیم کامل داریم هم اینکه دست مان برای بازی آخر مقابل عربستان رو نشود و همین اینکه بتوانیم از همه نفرات به صورت چرخشی استفاده کنیم. ضمن اینکه ما می‌خواهیم با تمام توان به مصاف حریفان برویم. باید با تعامل این موضوع را حل کنیم.

وی تاکید کرد: بازیکنان لژیونر مانند جهانبخش و آزمون طبق قانون فیفا 72 ساعت قبل از مسابقه رسمی به اردوی تیم ملی می‌آیند و این هم کار را برای هماهنگی سخت می‌کند اما با این حال امیدوارم با حمایت هواداران در تعطیلات عید عملکرد قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

مجید صالح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر