کد خبر: 258247 A

پرهام گفت پول عباس زاده را پرداخت نکنید؛

ایلنا: مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم متعلق به قلب میلیون‌ها هوادارش است و به همین دلیل است که پرسپولیس همیشه و در سخت‌ترین شرایط از بحران‌ها عبور می‌کند

گفت‌وگوی محمد رویانیان با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

*محمد عباس‌زاده اعلام کرده با یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس تماس گرفته، او را نشناخته‌‌اند اما شما اگر پول نمی‌دادید حداقل به درد دل بازیکنان گوش می‌کردید...

بعید می‌دانم او را نشناسند. تصور عباس‌زاده این بوده و سوءتفاهم برایش پیش آمده است. ان شاالله مسئولان باشگاه کمک کنند تا مشکل عباس‌زاده حل شود.

*چرا مبلغ رضایت‌نامه او به نساجی را پرداخت نکردید؟

اینطوری نبوده که پرداخت نکرده باشیم. متاسفانه در آن زمان مدیریت نساجی مشخص نبود و بر سر مالکیت آن اختلاف بود. ما با مالک وقت باشگاه صحبت کردیم که پرهام گفت فعلاً این پول را پرداخت نکنید تا تکلیف باشگاه مشخص شود و به همین دلیل در آن مقطع پرداخت نشد بعد از آن هم ما رفتیم.

* در حال حاضر برای رفع مشکل عباس‌زاده با مدیران باشگاه صحبت نکرده‌اید؟

اول از همه بگویم عباس‌زاده در بچگی پدرش را از دست داده و با زحمات مادرش به اینجا رسیده و از یک روستا و منطقه محروم رشد کرده و استعداد و توانایی بالایی دارد و می‌تواند پیشرفت کند. آن زمان که او را به پرسپولیس آوردیم علی دایی گفت اگر از عباس‌زاده حمایت شود خیلی پیشرفت می‌کند چون استعداد خوبی دارد. الان هم از حمید درخشان خواهش می‌کنم از عباس‌زاده حمایت کند و با نژادفلاح هم صحبت می‌کنم تا مشکل او را سریع‌تر حل کنند تا بچه‌ای که با زحمات مادر فداکارش و بدون پدر بزرگ شده را حمایت کنند. عباس‌زاده بازیکن خوب و باغیرت و با استعدادی است و اگر روحیه‌اش قوی باشد در همه بازی‌ها می‌تواند گل بزند.

*بعد از 2 پیروزی آسیایی اوضاع پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

الان که شرایط پرسپولیس خیلی خوب است و در آسیا خوش درخشیده است. پرسپولیس متعلق به قلب میلیون‌ها هوادارش است و مطمئن بودم که خداوند به قلب هواداران این تیم نگاه می‌کند. این حرف‌ها اعتقاد واقعی من است و قلب جوان‌ها و هواداران این تیم را در شدیدترین بحران‌ها حفظ می‌کند. پرسپولیس همیشه رشد می‌کند و بحران‌ها را پشت سر می‌گذارد چون شیر همیشه شیر است حتی اگر پیر شود.

*بازی پرسپولیس و تراکتورسازی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

بازی سختی است چون هر دو تیم به پیروزی نیاز دارند. تراکتورسازی برای ماندن در جمع مدعیان قهرمانی و پرسپولیس برای ادامه روند خوبش به این پیروزی نیاز دارد و امیدوارم یک اتفاق خوب در این بازی بیفتد.

* درخشان اعلام کرده در حال حاضر به قهرمانی در آسیا با پرسپولیس  فکر می‌کند. به نظر شما پرسپولیس پتانسیل و توانایی قهرمانی در آسیا را در حال حاضر دارد؟

چراکه نه، درخشان اگر به کمتر از این فکر کند اشتباه می‌کند. اینکه درخشان تفکر قهرمانی دارد خوب است و این ارائه و خواست را به تیمش منتقل می‌کند. تیم درخشان نشان داده ظرفیت آن را دارد و با قدرت و اقتدار در صدر گروه خود در آسیا قرار گرفته و از گروهش صعود می‌کند. انشاالله پرسپولیس در سال آینده هم تقویت می‌شود و می‌تواند در آسیا موفق شود.

 

پرسپولیس علی دایی حمید درخشان محمد رویانیان محمد عباس زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر