کد خبر: 258089 A

لیگ برتر فوتسال؛

ایلنا: تیم فوتسال تاسیسات‌دریایی با برتری بر مس‌سونگون یک گام تا قهرمانی فاصله دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته بیست و پنجم لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر امروز از ساعت 16 با برگزاری 7 دیدار همزمان پیگیری شد که در مهمترین دیدار تیم فوتسال تاسیسات‌دریایی با برتری بر مس‌سونگون در آستانه قهرمانی قرار گرفت.

دریایی‌ها که بار دیگر وحید شمسایی را بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت در زمین مسابقه داشت، مصمم‌تر پا به میدان مسابقه گذاشته بودند. شاگردان شمسایی 4 بر 2 مس سونگون را از پیش‌رو برداشتند تا خود را یک گام به جام نزدیک‌تر از رقیب اصفهانی خود کنند.

در این دیدار ابوالفضل حسینی، وحید شمسایی، مجید رئیسی و علی ابراهیمی برای تاسیسات  گلزنی کردند و مجید رضایی و مسلم رستمی‌ها گل‌های مس را به ثمر رساندند.

تاسیسات‌دریایی با این پیروزی 50 امتیازی شد تا در آستانه یک هفته مانده به پایان لیگ‌‌برتر با اختلاف 3 امتیازی با گیتی‌پسند همچنان در صدر جدول بایستد و از بخت بالاتری نسبت به رقیب اصفهانی برای کسب عنوان قهرمانی برخوردار باشد.

در دیگر دیدار حساس امروز گیتی‌پسند در تبریز مقابل پایاسازه این شهر تن به تساوی داد تا اختلافش با تاسیسات به 3 امتیاز برسد و این فرصت را در اختیار شمسایی و شاگردانش قرار دهند که با پیروزی در دیدار پایانی لیگ جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

شکست سنگین دبیری‌تبریز و ماهان قم  از نکات عجیب این هفته از رقابت‌ها بود. دبیری در ساوه 7 بار دروازه‌اش باز شد تا شکست تلخ دیگری در کارنامه قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ثبت شود. قمی‌ها هم که در خانه میزبان فرش‌آرای مشهد بودند 6 بر یک تن به شکست دادند تا رعدی و تیمش همچنان روی نوار ناکامی گام بردارند.

نتایج کامل دیدارهای هفته لیگ‌برتر فوتسال به این شرح است:

پایاسازه تبریز2 - گیتی‌پسند‌ اصفهان 2

شهروند ساری 3 – حفاری‌اهواز یک   

تاسیسات‌دریایی 4 - مس‌سونگون 2   

فردوسی مشهد 6 - مقاومت‌البرز  یک 

شهرداری‌ساوه 7 - دبیری‌تبریز2      

ماهان‌قم یک - فرش‌آرای مشهد 6        

میثاق‌تهران 4 - شهید منصوری یک

فوتسال شمسایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر