کد خبر: 230556 A

نیمه نهایی جام حذفی فوتبال؛

جدال پدیده و نفت در نیمه نهایی جام حذفی دیداری جذاب و پرهیجان خواهد بود که نتیجه آن قابل پیش بینی نیست. آنچه مشخص است هیچ کدام از دو تیم نمی خواهند فینال جام حذفی را از دست بدهند.

چهره دومین تیم فینالیست جام حذفی فردا در مشهد و در پیکار پدیده و نفت و جنگ اندیشه های مرزبان و منصوریان مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم‌های پدیده خراسان و نفت تهران درحالی فردا(شنبه) در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به مصاف هم می‌روند که هرکدام انگیزه‌های متفاوتی برای صعود به فینال این رقابت‌ها دارند.

علیرضا مرزبان و شاگردانش که میزبان این بازی حساس هستند با توجه به اولین سال حضورشان در لیگ برتر، می‌خواهند با برتری مقابل شاگردان علیرضا منصوریان دست به کار بزرگی بزنند و رقم زدن یک شگفتی بزرگ در جام حذفی راهی فینال شوند. این هدف برای پدیده ای ها در نخستین فصل حضورشان در لیگ افتخار بزرگی محسوب می شود. پدیده که توانسته به نیمه‌نهایی برسد و حالا هم میزبان است، دوست ندارد این فرصت طلایی را از دست بدهد.

از سوی دیگر نفت تهران یکی از بهترین تیم‌های این فصل لیگ برتر است. آنها که نیم فصل اول لیگ را با رده دومی به پایان رساندند و پس از شکست پرسپولیس در اولین بازی نیم فصل دوم خود را صدرنشین کردند، حالا می‌خواهند به درخشش خود در جام حذفی ادامه دهند.

شاگردان علیرضا منصوریان برای رسیدن به فینال هم کار سختی در پیش دارند اما به نظر می‌رسد برای عبور از این راه سخت انگیزه‌شان هم زیاد است. قطعا فینالیست شدن در جام حذفی کمک زیادی به نفت خواهد کرد تا برای ادامه مسابقات لیگ روحیه بالاتری داشته باشد.

برای منصوریان در جدی ترین تجربه مربیگری خود در لیگ برتر صعود به فینال جام حذفی یک رویای دوست داشتنی خواهد بود و در صورت عبور از این مرحله حتی قهرمانی جام حذفی هم دور از دسترس او و تیم یکدست اش نخواهد بود.

به هر حال جدال پدیده و نفت در نیمه نهایی جام حذفی دیداری جذاب و پرهیجان خواهد بود که نتیجه آن قابل پیش بینی نخواهد بود. آنچه مشخص است هیچ کدام از دو تیم نمی خواهند فینال جام حذفی را از دست بدهند و از کنار این فرصت بزرگ به راحتی بگذرند.

پرسپولیس جام حذفی فوتبال مشهد نفت نفت تهران نیم فصل اول نیم فصل دوم نیمه نهایی نیمه نهایی جام حذفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر