کد خبر: 189972 A

تیراندازی معلولان جهان – آلمان؛

کاروان جانبازان و معلولان ایران در رشته تیراندازی با سه مدال خوشرنگ به کار خود در رقابت‌های جهانی معلولان در آلمان پایان داد.

کاروان جانبازان و معلولان ایران در رشته تیراندازی با دو نشان طلا و یک نقره به کار خود در رقابت‌های جهانی معلولان در آلمان پایان داد.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت های قهرمانی تیراندازی معلولان جهان در آلمان، مهدی زمانی، ملی پوش جانباز ایران پس از پشت سر گذاشتن پنج مرحله به عنوان قهرمانی جهان در ماده تپانچه اهداف در حال سقوط دست یافت. پس از زمانی، نمایندگان کشور میزبان، آلمان و اوکراین به ترتیب دوم و سوم شدند.

پیش از این و در نخستین روز رقابت ها، ساره جوانمردی، بانوی ملی پوش ایران مدال طلای تپانچه بادی رشته P۲ را بر گردن آویخت و تیم بانوان ایران در همین رشته در جایگاه دوم ایستاد.

تیم ملی ایران با ترکیب ساره جوانمردی، عالیه محمودی، الناز عونی، مهدی زمانی، عبدالرضا مخبری نیا و مجید فلاح اردشیر و با هدایت حسین امیری، سرمربی تیم ملی، در رقابت های جهانی حضور یافته بود.

رقابت های تیراندازی قهرمانی جهان، با حضور ۲۶۸ شرکت کننده از ۵۳ کشور جهان از ۲۹ تیر آغاز شده و تا پنجم مرداد در جریان خواهد بود.

آلمان ایران تیراندازی تیم ملی ایران جانبازان جهان رقابت سرمربی تیم ملی معلولان ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر