خبرگزاری کار ایران

صحبت‌های جالب ستاره‌ ملی‌پوش ایران درباره برد ارزشمند مقابل امریکا

صحبت‌های جالب ستاره‌ ملی‌پوش ایران درباره برد ارزشمند مقابل امریکا
کد خبر : ۱۴۹۷۹۲۱

تیم ملی والیبال ایران بعد از ناکامی‌های سریالی اکنون بار دیگر توانسته شرایط خوبی از حیث کسب نتیجه شکل دهد.

به گزارش ایلنا، پوریا حسین خانزاده، دریافت‌کننده ملی‌پوش بعد از بازی با آلمان نفس راحتی کشید. نفس راحت با تمام شدن کابوس لیگ ملت‌ها. روزهای سخت و تلخ والیبال. او معتقد است باخت به صربستان در هفته اول لیگ ملت‌ها کار را خراب کرد، فشار سهمیه المپیک روی بازیکنان زیاد شد و انگیزه کم. به همین خاطر تیم ناکام ماند.

با پایان لیگ ملت‌ها، روزهای سخت هم تمام شد؟

دقیقاً روزهای سخت ما تمام شد. امیدواریم سال آینده مربی خوب که می‌آید، شرایط ما بهتر شود.

خیلی‌ها منتظر بودند، در بازی با آلمان هم تیم برنده باشد، چرا نشد؟

بازی با آلمان، بازی آخرما در لیگ ملت‌ها بود و می‌خواستیم با برد تمام کنیم که نشد. همه توان‌مان را گذاشتیم، ولی نتیجه‌ای که می‌خواستیم  به دست نیامد، از مردم عذرخواهی می‌کنیم.

تیم دو هفته سخت را در برزیل و ژاپن سپری کرد. چطور تیم 8 باخت گرفت؟

دو هفته اول، روزهای خیلی سختی بود. به خاطر سهمیه المپیک فشار زیادی روی بچه‌ها بود و همین مسأله کار را سخت می‌کرد. شاید اگر ما بازی اول را می‌بردیم شرایط برمی‌گشت و این قدر فشار زیاد نمی‌شد، اما به صربستان که باختیم، فشار چند برابر شد. از طرفی تیم ما تغییر نسل داشت، شرایط خوب نبود و حتی انگیزه بچه‌ها هم زیاد نبود.

چطور هفته سوم شرایط تغییر کرد؟

ما برای هفته سوم تلاش کردیم تا ببریم. چرا که مردم والیبال را خیلی دوست دارند و نمی‌خواستیم با والیبال قهر کنند. در واقع همه بچه‌ها همدل و هم‌قسم شدند تا تیم از بحران بیرون بیاید و از طرفی می‌خواستیم شرایط بد به سال آینده نرسد و بد شروع نکنیم. امیدواریم مردم والیبال را کنار نگذارند. ما قول می‌دهیم کم کم با آمدن مربی خارجی شرایط بهتر شود. مردم از ما توقع دارند اما زمان می‌برد تا ما به نسل طلایی والیبال برسیم.

 ایران هلندی‌‌ها و امریکایی‌ها را با این برد آچمز کرد. آنها چه واکنشی نشان دادند؟

تیم امریکا واقعاً با باخت به ما شوکه شد، هلند هم دست کمی از امریکا نداشت و پیاتزا سرمربی‌اش بعد از باخت به ما گفته بود ایران با بازی خوبش روحیه المپیک را از ما گرفت.

تو فصل جدید برای لوبه در لیگ سریA ایتالیا بازی می‌کنی، آیا برای تو بهترین اتفاق است؟

 من بعد از قرارداد با لوبه، اواخر مردادماه باید به ایتالیا بروم. فکر می‌کنم شرایط خیلی خوبی برای سال آینده است، به هر حال لوبه از بزرگترین تیم‌های دنیاست و من که اول راه هستم باید برای تثبیت در تیم تلاش زیادی کنم. البته امسال ترکیب لوبه جوان شده و شاید شرایط برای بازی راحت‌تر باشد. از طرفی در تورنمنت‌های زیادی هم حضور دارد.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز