خبرگزاری کار ایران

اروگوئه و موقعیتی جذاب در کوپا

اروگوئه و موقعیتی جذاب در کوپا
کد خبر : ۱۴۹۷۵۷۰

س از حذف در دور گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ با هدایت دیگو آلونسو، هدایت اروگوئه به سرمربی کهنه‌کار آرژانتینی یعنی مارچلو بیلسا سپرده شد و این مربی پس از نتایج موفق در لیدز یونایتد، در شش بازی مقدماتی جام جهانی به چهار برد، یک تساوی و یک شکست رسیده است.

به گزارش ایلنا، بامداد روز دوشنبه، کار تیم ملی فوتبال اروگوئه در رقابت‌های کوپا امریکا با تقابل برابر پاناما آغاز خواهد شد. قهرمان ۱۵ دوره رقابت‌های جام ملت‌های امریکای جنوبی که آخرین بار در سال ۲۰۱۱ به قهرمانی این رقابت‌ها رسیده، حالا و با حضور مارچلو بیلسای آرژانتینی روی‌ نیمکت خود از بخت‌های اصلی قهرمانی در مسابقات است. مشخصاً نمی‌توان از قدرت استعدادهای نسل جدید فوتبال برزیل و انگیزه قهرمان جهان یعنی آرژانتین برای دفاع از عنوان دوره قبل گذشت اما عملکرد اروگوئه در یک سال اخیر، نشان می‌دهد که این تیم قرار نیست رقیب ساده‌ای برای دو غول دیگر فوتبال امریکای جنوبی باشد.

پس از حذف در دور گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ با هدایت دیگو آلونسو، هدایت اروگوئه به سرمربی کهنه‌کار آرژانتینی یعنی مارچلو بیلسا سپرده شد و این مربی پس از نتایج موفق در لیدز یونایتد، در شش بازی مقدماتی جام جهانی به چهار برد، یک تساوی و یک شکست رسیده است. با حضور ستارگان جوانی چون آرائوخو، والورده و نونیز، اروگوئه موفق شد برای اولین بار در یک سال تقویمی پس از سال ۱۹۶۰، از سد هر دو تیم آرژانتین و برزیل بگذرد و همین موضوع نشان‌دهنده شانس بالای آبی‌آسمانی‌ها در کوپا امریکا خواهد بود. به جز پاناما، تیم‌‌های امریکا و بولیوی نیز در گروه اروگوئه حضور دارند.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز