خبرگزاری کار ایران

میرزازاد: از لیگ دانمارک پیشنهاد دارم

 میرزازاد: از لیگ دانمارک پیشنهاد دارم
کد خبر : ۱۴۹۶۲۵۸

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان با اشاره به پایان قراردادش با این باشگاه گفت که از تیمی دانمارکی پیشنهاد دارد.

به گزارش ایلنا، نیما میرزازاد پس از قهرمانی سپاهان در جام حذفی اظهار داشت: هواداران سپاهان امروز پرشور بودند و دست‌شان درد نکند. جا دارد از مس رفسنجان هم تشکر کنیم که بازی خوبی انجام دادند. ما شایسته قهرمانی بودیم و حتی می‌توانستیم در لیگ هم قهرمان شویم، اما یکسری اتفاقات نگذاشت که در لیگ نتیجه بگیرم.

وی افزود: از کادر فنی هم تشکر می‌کنم که این فرصت را پیدا کردم و توانستم در فینال جام حذفی بازی کنم و خوش بدرخشم. ما توانستیم بعد از 9 سال مجدداً قهرمانی را برای سپاهان به ارمغان بیاوریم و جام را با خودمان به اصفهان ببریم.

دروازه‌بان سپاهان درباره نیمکت‌نشینی نیازمند و اینکه مشکلی با او ندارد، خاطرنشان کرد: پیام یکی از دوستان خوب من است و من افتخار می‌کنم که با او هم‌بازی هستم. هر دوی ما توانستیم به تیم کمک کنیم و هیچ مشکلی وجود ندارد. پیام یکی از بهترین دوستان من است و امیدوارم دروازه‌بان اول تیم ملی شود.

میرزازاد درباره قراردادش با سپاهان تصریح کرد: امروز روز آخر قرارداد من بود و امیدوارم هر اتفاقی که به صلاح هست رقم بخورد. من پیشنهادی از لیگ ایران و لیگ دانمارک دارم که به باشگاه سپاهان هم نامه زده است.

وی درباره اینکه سیاوش یزدانی که گفته است با میرزازاد خیلی رفیق هستیم، عنوان کرد: رابطه بازیکنان خط دفاعی سپاهان با دروازه‌بان‌ها چه من باشم و چه پیام، دل و دلبری است و با هم عشق می‌کنیم. درباره اتفاقی هم که در انزلی افتاد باید بگویم که آن روز، زمان وقت‌کشی نبود.

دروازه‌بان سپاهان در پاسخ به این سؤال که صحبت‌های روز گذشته مورایس بوی خداحافظی می‌داد، یادآور شد: من در جریان این موضوع نیستم و الان دنبال خوشحالی قهرمانی هستیم.

میرزازاد درباره خداحافظی رضاییان از سپاهان گفت: من در جریان خداحافظی رامین هم نیستم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز