خبرگزاری کار ایران

قلعه‌نویی: بدن بازیکنان تخلیه شده بود/ در هنگ‌کنگ در رطوبت 92 درصد بازی کردیم

قلعه‌نویی: بدن بازیکنان تخلیه شده بود/ در هنگ‌کنگ در رطوبت 92 درصد بازی کردیم
کد خبر : ۱۴۹۲۷۰۲

سرمربی تیم ملی گفت: نیمه اول خوب نبودیم که علتش خستگی بود. انتهای فصل است و بازیکنان از نظر بدنی تخلیه شده بودند.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی یاران پس از تساوی با ازبکستان در آخرین بازی دور دم مرحله مقدماتی جام جهانی در نشست خبری حضور یافت و گفت: خوشحالیم که صعود کردیم و سرگروه هم شدیم و این خودش مطلب مهمی است. از مردم تشکر می‌کنم که آمدند و تا ثانیه آخر تیم را تشویق کردند. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم. دلیلش این است که این بازی در آخر فصل بود و تیم با آن شرایط به هنگ‌کنگ رفته و بدون تمرین و با 20 ساعت و خرده‌ای از آن کشور برگشتیم و بدن بازیکنان در نیمه اول آن شادابی را نداشت.

وی افزود: در هنگ‌کنگ در رطوبت 92 درصد بازی کردیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم. دیدید که بدن بازیکنان شادابی لازم را نداشت مثلا امین حزباوی به من می‌گوید که شرایط بازی را ندارم. جوانی 20 ساله است. می‌گویم چرا؟ می‌گوید احساس می‌کنم بدنم تخلیه شده تازه این جوان است. به این خاطر باید از بازیکنان تقدیر ویژه کرد. مخصوصا بزرگترهای تیم که شرایط بهتری داشتنند و در دو بازی پشت سر هم یک بازیکن از ایران بهترین بازیکن شده است.

او در ادامه درابره دلایل شاداب نبودن بازیکنانش گفت: نیمه اول خوب نبودیم که علتش خستگی بود. انتهای فصل است و بازیکنان از نظر بدنی تخلیه شده بودند ولی نیمه دوم بازی روان و موقعیت‌های گل زیاد داشتیم و آماری که به من دادند از نظر شوت به دروازه و امید به گل و همه چیز بهتر بودیم اما توپ‌هایمان گل نشد.

سرمربی تیم ملی در مورد تیم مقابل گفت: تیم ازبکستان هم از تیم‌های قدرتمند آسیاست این تیم با استرالیا مساوی کرده است و در جام ملت‌ها مقابل قطر با پنالتی باخت و حذف شده است. این تیم هم قدرتی و هم فیزیکی است. 2 بازیکن ازبک که در ایران بازی می‌کنند در سرنوشت قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ تاثیرگذار بودند. با این شرایطی که گفتم از بازیکنان راضی بودم.

وی در پایان گفت: مشکلی دیگر که داشتیم این بود که لژیونرها خیلی‌هایشان اول ماه مسابقات‌شان تمام شده بود. سه چهار روز به آنها استراحت دادیم و به آنها تمرین فردی دادیم. لیگ 12 خرداد تمام شده و 13 خرداد به هنگ‌کنگ رفتیم و یک مقدار روی روند تیمی ما تاثیرگذاشت. اما نیمه دوم به نظر من نسبت به این بازی خوب بود اما نسبت به توانایی‌ها ما خوب نبودیم با این حال می‌توانستیم برنده شویم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز