خبرگزاری کار ایران

اسپانیا ۵-۰ آندورا: پیروزی پرگل در نیمه دوم طوفانی

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۰۲۴۴

تیم ملی اسپانیا در دیداری تدارکاتی با نتیجه ۵-۰ آندورا را شکست دهد.

به گزارش ایلنا، شاگردان لوئیس دلافوئنته در دیداری خانگی مقابل آندورا قرار گرفتند و توانستند با درخشش میکل اویارسابال به پیروزی ۵-۰ برسند. آنها در آخرین بازی دوستانه پیش از آغاز یورو، شنبه به مصاف ایرلند شمالی می‌روند.

بازی امشب با برتری کامل لاروخا آغاز شد و طولی نکشید که آنها اولین موقعیت جدی‌شان را خلق کردند. در دقیقه ۱۰ ضربه خطرناک فران تورس با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد تورس فرصت خوب دیگری هم داشت اما ضربه‌اش با برخورد به دفاع منحرف شد.

در دقیقه ۲۴ آیوزه پرز در سمت راست محوطه جریمه به توپ رسید و توانست با استپ و ضربه‌ای زیبا گل اول را به ثمر برساند.

حدود ۱۰ دقیقه بعد پدری هم به یک موقعیت خوب رسید اما شوتش راهی به دروازه نداشت.

در ادامه در نیمه اول شاهد موقعیت دیگری نبودیم و بازی در ۴۵ دقیقه ابتدایی با یک گل به اتمام رسید.

در دقیقه ۵۳ اویارسابال با پاس آیوزه پرز در مقابل دروازه به توپ رسید و گل دوم را برای تیمش به ارمغان آورد.

پس از چند موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۶۵ گل سوم هم از راه رسید. باز هم اویارسابال، این بار روی ضدحمله با پاس فران تورس صاحب توپ شد و بازی را ۳-۰ کرد.

۸ دقیقه بعد شوت زیبای فرمین لوپز را دروازه‌بان دفع کرد اما اویارسابال روی ریباند به توپ رسید و توانست هت‌تریکش را کامل کند.

در دقایق باقیمانده اسپانیا مالک توپ و میدان بود و بازی را کنترل کرد. آنها در دقیقه ۸۱ یک بار دیگر هم به گل رسیدند. این بار نوبت به فران تورس رسید، او در سمت راست محوطه جریمه توپ را دریافت کرد و با یک ضربه حساب‌شده برای پنجمین بار دروازه حریف را باز کرد تا اسپانیا به یک برد پرگل دست یابد.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز