خبرگزاری کار ایران

اسفندیار: باید نتیجه قابل قبولی بگیریم تا جامعه این تیم جوان را بپذیرد

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۰۰۲۷

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال گفت: امیدوارم شرایط خوبی برای خودمان، جامعه والیبال و آینده والیبال رقم بخورد.

به گزارش ایلنا، امیرحسین اسفندیار با اشاره به اینکه شرایط تیم با ۵ باخت از ۵ بازی خوب نیست گفت: بچه‌ها همه توان خود را می‌گذارند، حتی آن‌هایی که در مسابقه حضور ندارند.

وی ادامه داد: بازی بعدی ایران هم مسابقه سختی است، تمام توانمان را می‌گذاریم، برزیل تیم باتجربه و پر مهره‌ای است و خود را برای حضور در المپیک آماده می‌کنند. امیدوارم نتیجه قابل قبولی بگیریم و از این فشار بیرون آییم تا جامعه این تیم جوان را بپذیرد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران در مورد بازی تدارکاتی با برزیل هم گفت: قطعا بازی‌های تدارکاتی خوبی بوده است. با تیم بزرگی به نام برزیل این بازی‌های تدارکاتی را انجام دادیم و اینطور نبوده که بگوییم فقط بازی تدارکاتی انجام شده است.

وی ادامه داد: الان که می‌خواهیم با آن‌ها بازی کنیم، نقاط قوت و ضعف خودمان را متوجه شدیم و هم با همه بازیکنانشان بازی کردیم و شناخت بیشتری داریم. باید برویم زمین، ببینیم چه پیش می‌آید. 

اسفندیار در مورد میزبانی ژاپن هم گفت: میزبانی خوب است. شرایط خوب است، هم سالن و هم هتل. امیدوارم شرایط خوبی برای خودمان، جامعه والیبال و آینده والیبال رقم بخورد.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز